• Spółka jednak słaba Autor: ~Dawid [31.61.180.*]
    Dzięki byłemu prezesowi który nie dowiózł premiery w tamtym roku mamy teraz problem .Niestety wiszę ze średnia 36 zł i się zaczynam martwić Rynek zareagował spadkami na Alaskana
  • Re: Spółka jednak słaba Autor: ~Free [78.8.55.*]
    Nie martwiłeś się jak chodził po 11 zł a martwisz się teraz? Ciekawa z Ciebie persona:) Pomijam już fakt, ze jakoś trudno mi uwierzyć, że normalny inwestor nie uśredniłby akcji po spadku o 80%:)

    Nie udało ci się dobrać w okolicach 21-22 zł to trudno, zaciśnij żeby i bierz po 23-24 albo ustaw się niżej i czekaj a nie jakieś dziwne żale tutaj wypisujesz.

    P.S.
    Te gadki o tym wiszeniu na haku i martwieniu się to typowy tekst z podręcznika troll spadkowego. Czasami mam wrażenie, ze naprawdę macie jakieś broszury z przykładowymi tekstami, bo wszędzie jest to samo.
  • Re: Spółka jednak słaba Autor: ~hahahaha [188.33.240.*]
    Ten byly prezes to chyba jakis wszechmocny jak tusk dla pis.Zawsze jego wina hahahahaha
[x]
ROAD -1,47% 5,36 2026-06-24 16:25:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.