Nie martwiłeś się jak chodził po 11 zł a martwisz się teraz? Ciekawa z Ciebie persona:) Pomijam już fakt, ze jakoś trudno mi uwierzyć, że normalny inwestor nie uśredniłby akcji po spadku o 80%:)
Nie udało ci się dobrać w okolicach 21-22 zł to trudno, zaciśnij żeby i bierz po 23-24 albo ustaw się niżej i czekaj a nie jakieś dziwne żale tutaj wypisujesz.
P.S.
Te gadki o tym wiszeniu na haku i martwieniu się to typowy tekst z podręcznika troll spadkowego. Czasami mam wrażenie, ze naprawdę macie jakieś broszury z przykładowymi tekstami, bo wszędzie jest to samo.