zasada jest jedna-nie łapie się spadającego nożą, wczoraj chciałem kupować, ale sypali na maksa do końca. Jeszcze poczekam na uspokojenie i odrodzenie się popytu, bo tutaj za chwilę może być info typu: wicie, rozumicie, ale jednak nowy deal nie dojdzie do skutku, tak sobie tylko żażartowaliśmy, żeby szwagry mogły sie wysypac z akcji na górce.
Tutaj już jest ratowanie resztek kapitału, nikt już na cenę nie patrzy. Byle sprzedać. Zresztą kto nie wierzy niech spróbuje sprzedać kilkanaście kilo za np. 43-44 grosze.
I kto ten kapitał niby ratuje?Oprócz Niemca który nie wiedzieć czemu nie sprzedawał na górce po 5 zl tylko postanowił oddać po 44 gr? .Reszta to już działanie zorganizowanej grupy.Kurs ma być udupione do podpisania umowy.W międzyczasie na poziomie 40-45 gr będzie zbierane ale tak żeby się nie ujawnić. Te 8 % Niemca raczej nie w rękach ulicy.
no i wszystko jasne, co to była za akcja -zjazd ponad 1/3, wywalone przez stary zarzad mnóstwo akcji, plus do tego Helmut - gdyby nie ten list to teraz było max 30 groszy, insiderzy jak zwykle zarobili kosztem ulicy. Tacy to byznesmeni, którzy oprocz szulerki nic nie potrafią , hahha