Zastanawiają mnie poziomy ceny jaką możemy osiągnąć. Mamy organiczny wzrost od kilkunastu miesięcy. Wydaje się, że spółka działa na rynku z nieograniczonym potencjałem, mamy poziom 96, ktory jest jeszcze daleko od ATH - 132.
Czy ktos kto jest w spółce długo moze mi wytłumaczyć co sie zadziało, że z poziomów 132 spółka zleciała na praktycznie 5 pln? w 2 lata!
Jakbym mial się pokusić o wycene to stawiam, na 320 w najblizsze 2 lata: - rozpoczęcie wypłacania dywidendy, - zarządzanie cashflow - nastawione na ekspansje, - permanentny wzrost - choć baza 2023 bedzie ciężka do przebicia - ale jak zaczną przebijać bazę 2023 o kolejne XX% to bedzie grubo z kursem, - najwazniejsza dla mnie rzecz - spółka mimo takiej dynamiki wzrostu,z tyłu AI - w dalszym ciągu mam wrazenie ze nie jest zauważona - i dobrze poki co:)