Na Fasing jestem gdzieś od 2004-2005.Raz trochę sprzedałem po 32-34 zł (to gdzieś 2007) Na Patentus zacząłem 2020 zbierać i dalej podbieram -mało ryzykowne. Innych spólek boję się dotykać,bo ta gpw to trzy karty ,zawsze okantują. Mam jeszcze Relpol.
Ciekawe jak Bik wytłumaczy okradzenie aksionariatu Moj. Że, chciałbym dobrze ....dla siebie ? Fasinga chce za butelkę wódki, w cenie butelki . Czyli 40 % dla onego.
Chcę zrobić sobie zdjęcie przy tych maszynach co mają wartość, a nie zarabiają. Kieckę kupiłam, przy takiej kasie jeszcze nie mam zdjęcia . Tylko rdzy nie lubię , a chyba już jest. No mój małżonek miłośnik złomu jest zafascynowany. Teraz wiążą mi kaftan za plecami . Ale najważniejsze , że . ....no właśnie, co ? No , że z B. Uprawiałam, ale ....żal pisać