Ale prawdziwych forumowiczów i akcjonariuszy MBF nie interesuje co ciebie interesuje. Na urlop wraz z tomciem jak giero i będzie spokój na forum. Weźcie ze sobą stocka i raczcie się nim.
Tu masz rację..dziwni to ludzie..biedni..marni intelektualnie aż chyba ich żal..siedzieć na forum non stop...nie mają własnego życia, opuszczeni samotni.