biegły rewident nie był w stanie potwierdzić istnienia, prawidłowości wyceny i prezentacji aktywów finansowych oraz należności krótkoterminowych, jak również ustalić, czy konieczne byłyby jakiekolwiek korekty z tytułu utraty wartości tych aktywów
skonsolidowane sprawozdanie finansowe zawiera błędy rachunkowe; dokumentacja konsolidacyjna jest niekompletna, w arkuszu konsolidacyjnym są błędy rachunkowe, transakcje i salda pomiędzy podmiotami powiązanym nie były potwierdzone skonsolidowane sprawozdanie finansowe jest niekompletne i niespójne – dane w informacji dodatkowej są niezgodne z pozostałymi częściami
mało ? jesli ktoś nie wie co pisze to raczej MBF a nie "złośliwy " rweident
Odpowiedzialność Zarządu i Rady Nadzorczej za skonsolidowane sprawozdanie finansowe
Zarząd Spółki dominującej jest odpowiedzialny za sporządzenie, na podstawie prawidłowo prowadzonych ksiąg rachunkowych, skonsolidowanego sprawozdania finansowego, które przedstawia rzetelny i jasny obraz sytuacji majątkowej i finansowej i wyniku finansowego Grupy Kapitałowej przyjętymi zasadami (polityką) rachunkowości Spółki dominującej oraz obowiązującymi Grupę Kapitałową przepisami prawa i umową, a także za kontrolę wewnętrzną, którą Zarząd Spółki dominującej uznaje za niezbędną aby umożliwić sporządzenie skonsolidowanego sprawozdania finansowego niezawierającego istotnego zniekształcenia spowodowanego oszustwem lub błędem.
czego nie mozna tu zrozumieć ? uznaniowej decyzji działu Emitentów ? jesli dostali info ze w spólce mało co sie zgadza .Moze ktoś sie doczytał "coś" przerzucane jest pomiedzy spółkami , ale co ? Przecież ...... urzad skarbowo-celny juz sie wypowiedział i .....Wałek ?
"... Zarząd Spółki informuje Zespół Nadzoru na Emitentami oraz Dział Emitentów GPW, iż niezależnie od powyższego w mocy pozostaje zobowiązanie Spółki odnośnie bezzwłocznego dokonania korekt w sprawozdaniu finansowym za 2022 rok celem poddania go ponownemu badaniu przez niezależnego biegłego rewidenta, a następnie zatwierdzeniu przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy.
W jakim to jest czasie ? Juz dokonali , dokonują czy będą dokonywać ?