• Nowy prezes Autor: ~Jo [5.184.209.*]
    Mamy nowego Prezesa Piotra Skonecznego. Ktoś coś o nim wie?
  • Re: Nowy prezes Autor: ~Oj [31.60.157.*]
    Chyba komunikacie zapomnieli podać życiorysu nowego prezesa ?
  • Re: Nowy prezes Autor: ~Wódz [5.173.196.*]
    Ważne że Prezes jest w końcu z branży, dźwignie firmę do końca roku a kurs zareaguje wcześniej. Zobaczycie. Czekam na pierwsze kontrakty i zyski
  • Re: Nowy prezes Autor: ~trup [176.114.232.*]
    Dnia 2023-04-18 o godz. 21:15 ~Wódz napisał(a):
    > Ważne że Prezes jest w końcu z branży, dźwignie firmę do końca roku a kurs zareaguje wcześniej. Zobaczycie. Czekam na pierwsze kontrakty i zyski

    zejdź na ziemię, wszystkich zwolnili (nie ma ludzi do pracy), firma zadłużona po uszy - co tu ma dźwignąć? ciągle stawiają nowe pionki i grają na zwłokę
  • Re: Nowy prezes Autor: ~Jo [46.134.79.*]
    Trup widzę, że nie wiesz co się dzieje :P
  • Re: Nowy prezes Autor: ~piter [31.0.54.*]
    co by nie bylo, jak zawsze nie ma ludzi nie zastapionych, jedyna specyfika tej pracy to ze sa lokalni na tym terenie, nic innego nie stoi na przeszkodzie aby zatrudnic ludzi z innych czesci kraju i wstawic na roboty poza doline. Wszyscy zyja historia. ta historia jakos sie skonczyla. Idziemy do przodu. Odciecie nastapilo i teraz nowe. Chcial czy nie nowy raczej nie traktuje tego jako zabawe tylko poważnie. A na kim miala by sie opierac firma jak bylo do tej chwili? Kto chcial to odszedł a kto nie to został. Fakt jest taki ze robót elektrycznych na rynku ubywa i tyle. Albo maja jakies zaplecze i zagwarantowane prace albo nie. Inwestujac nawet sam czas w nich to nie az takie koszty. Tam musza jedno zrozumiec. To co bylo to koniec. Odcinac sie od zaszlosci. A jak sie odetna to i pieniadze sie znajda. Moze to w ciagu tygodnia czy miesiaca nie nastapi ale po jakims czasie, 6,12 miesiecy ale nastapic musi.
  • Re: Nowy prezes Autor: ~miron [31.0.27.*]
    do ,, TRUPA,, kolego przejedz się pod firmę i zobacz co się dzieje , możesz wyhaczyć pracownika i porozmawiać - czy mają wypłaty i jakie , bo różne pogłoski tu głosili - zerknij też jakich pracowników obecnie szukają do pracy - ja to wszystko już mam sprawdzone - radzę też byś sobie zadał trochę trudu a nie pisał takie brednie - mimo to pozdrawiam trochę mie rozbawiłeś ;))

  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [31.11.131.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Nowy prezes Autor: ~AI [31.60.157.*]
    Skąd ty się wziąłeś robót elektrycznych na rynku ubywa ?.:))) To akurat jest będzie przez kolejną dekadę najszybciej rozwijający się rynek w EU :))) energetyka energetyka energetyka to główny problem Europy póki co :) widać ,że nie masz pojęcia o branży :)?
  • Re: Nowy prezes Autor: ~Piter [31.0.54.*]
    Dochodowych. Pracowac za darmo lub za wirtualne to juz przeszli. Widze bo w przetargach bylo 5-7 firm a teraz juz powyzej 10 wiec o czyms to swiadczy.
  • Re: Nowy prezes Autor: ~AI [31.60.157.*]
    Dlatego jest kompetentny Prezes potrzebny pozbyli się tych nieudaczników na szczęście teraz priorytet w EU to energetyka plus odbudowa Ukrainy ! Pięniądze leżą na ziemi !!! :)
  • Re: Nowy prezes Autor: ~Piter [31.0.54.*]
    Na UA bym nie wchodzil. Wszyscy beda tam leciec a tu u nas bedzie pieniadz. Patrz gdzie teraz lezy bo za chwile beda sie sami rozliczac i nikt nie bedzie podejmowal decyzji bo beda innymi sprawami zajeci :) Spojrzal bym raczej w lewo na globusie a nie w prawo.
  • Re: Nowy prezes Autor: ~AI [31.60.157.*]
    Dlatego niech nowy prezes sobie spokojnie działa niech sobie leży do przyszłego roku jeść nie woła :) Pozdrawiam
[x]
EMONT 0,00% 0,70 2025-06-03 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.