• sztuczna inteligencja Autor: ~maxpein [185.234.234.*]
    to już trzeci dzień jak automat ora psyche , jaką pulę ma jeszcze do wyrzucenia ? dziennie po 5 lub 10 to ok. 2500 szt
    takie sztuczki tylko fundusz lub chińczycy

  • Re: sztuczna inteligencja Autor: ~Olek [78.9.130.*]
    Bez ograniczeń.Bedzie wywalał i wywalał .Mam wrażenie że automat kupuje i wywala.Nie rozumiem tego
  • Re: sztuczna inteligencja Autor: ~maxpein [185.234.234.*]
    ktoś za tym automatem stoi . jaki ma cel ? jedyne wyjście czekać i być przygotowanym na wszystko
  • Re: sztuczna inteligencja Autor: ~Olek [78.9.130.*]
    Powinno zatrzymać się w okolicach 20,50
  • Re: sztuczna inteligencja Autor: glokoo [95.40.85.*]
    Czy może ktoś z większym doświadczeniem i wiedzą ode mnie :) wytłumaczyć to zjawisko ? Jaki jest tego cel ? Taka zabawa z kupnem i sprzedażą po 5 akcji ? Chodzi o stopniowe obniżanie kursu ? Z góry dzięki za wyjaśnienie !
  • Re: sztuczna inteligencja Autor: ~Olek [78.9.130.*]
    Nikt Ci nie napiszę.Nikt nie wie po co jest to robione oprócz tego co to robi.
  • Re: sztuczna inteligencja Autor: ~maxpein [185.234.234.*]
    jest trzech głównych inwestorów babieno , porozumienie i małe łapki , pierwszych dwóch bym wykluczył pozostaje trzeci . jest też opcja że czwarty gracz wchodzi do gry
  • Re: sztuczna inteligencja Autor: ~Mocny [89.79.162.*]
    Były już takie akcje na Blooberze: automaty, zrzuty idealnie wymierzone tak by o widły nie zahaczyły, itp. Zawsze przed kluczowymi komunikatami. Widocznie to działa skoro sprawdzało się w przeszłości i sprawdza się nadal. Ewidentnie robota funduszu.
  • Re: sztuczna inteligencja Autor: ~CichyLutek [5.173.104.*]
    Dnia 2023-04-06 o godz. 12:52 ~Mocny napisał(a):
    > Były już takie akcje na Blooberze: automaty, zrzuty idealnie wymierzone tak by o widły nie zahaczyły, itp. Zawsze przed kluczowymi komunikatami. Widocznie to działa skoro sprawdzało się w przeszłości i sprawdza się nadal. Ewidentnie robota funduszu.

    że fundusz to fakt, ale ewidentnie nie łapię intencji. Przecież od dwóch lat cena jest na poziomie 20-22zeta. Wiem było zbicie do 14 ale czy te 50% to jest jakiś zysk ?? Wtedy prawie nie było obrotu by coś "łyknąć" Udało mi się tylko parę kilo akcji .I to w nie najlepszej cenie ...
    Ciekawe,ciekawe...
  • Re: sztuczna inteligencja !!!!!! Autor: ~radom [46.148.65.*]
    czy to jest legalne? czy podpada pod manipulowanie kursem / nielegalne praktyki / zmowy cenowe?
    jest tu jakis prawnik?
    kto juz zgłaszal do KNF ?!!!!!!!!!!!!

  • Re: sztuczna inteligencja !!!!!! Autor: ~Dejw [94.254.177.*]
    Uspokójcie się, korekta musiała być po wybiciu do ath, cieszcie się i zbierajcie w dołku, długo takiej niskiej ceny tutaj nie będzie ( 2 premiery w tym roku i wejście do GPW) longterm się cieszy
  • Re: sztuczna inteligencja !!!!!! Autor: glokoo [95.40.85.*]
    Była zabawa akcjami po 5 w dół, a teraz zabawa po 4 akcje trwa w najlepsze. Grunt, że trend mamy spadkowy ;) jeszcze po 3, 2 i 1 no i wówczas być może powrócimy do tradycyjnego obrotu akcjami ;)
[x]
BLOOBER -0,19% 25,90 2026-05-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.