• STARKDEV Autor: ~Michał [79.187.119.*]
    Ciekawe czy dzisiaj pojawi się baton na zakupie czy może odpuścili sobie trzymanie kursu?
  • Re: STARKDEV Autor: ~jurand z pp [212.76.37.*]
    ktos mądrze kupuje od dłuższego czasu
  • Re: STARKDEV Autor: ~tom [93.105.27.*]
    juz nie stawiam batona oddajcie nizej
  • Re: STARKDEV Autor: ~starkus [77.254.85.*]
    haha chcialbys po 20gr moge CI sprzedac :D
  • Re: STARKDEV Autor: ~stefan [83.13.45.*]
    gość myśli że zapakuje się przed infem po 10 gr ale się myli
  • Re: STARKDEV Autor: ~jurand z pp [212.76.37.*]
    no to jest info
    Zawarcie znaczącej umowy.
    32 minuty temu

    Zarząd STARK DEVELOPMENT S.A. z siedzibą w Katowicach informuje, iż w dniu 22.09.2008 r. do Spółki wpłynęła podpisana przez kontrahenta, umowa pośrednictwa transakcyjnego ze spółką CEE Property Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.


    Przedmiotem umowy jest poszukiwanie przez CEE Property Group Sp. z o.o. potencjalnego partnera z branży deweloperskiej celem zawiązania finansowego aliansu strategicznego.W zakres obowiązków CEE Property Group Sp. z o.o. wchodzi również organizacja spotkań z podmiotami zainteresowanymi aliansem oraz czynny udział w negocjacjach. Umowa została zawarta na czas określony - trzy miesiące, tj.- do dnia 30.11.2008 r.


    czytaj dalej



    Celem podjęcia działań zmierzających do połączenia STARK DEVELOPMENT z innym podmiotem jest poszerzenie zakresu prowadzonej działalności oraz intensyfikacja procesu rozwoju Spółki. Powyższe działania są umotywowane realizacją celów strategicznych wskazanych w Dokumencie Informacyjnym Spółki.


    Podstawa Prawna:


    § 3 ust. 2 p. 2 Załącznika Nr 1 do Uchwały Nr 346/2007 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 30 maja 2007 r. "Informacje Bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu."

    Osoby reprezentujące spółkę:
    Paweł Cegła Prezes Zarządu


    źródło informacji: GPW

  • Re: STARKDEV Autor: ~zen [90.129.123.*]
    spolka warta 2 grosze
  • Re: STARKDEV Autor: ~robson [83.4.111.*]
    fajnie tak poczytac stare posty, jak teraz wiadomo że stark po 4 grosze chodzi :))))))))))))))))
    naiwniacy wszyscy co liczyli na wzrosty..
    tak samo sie przejechali na fonie, elkopie i mewie czyli wszystkich smieciach.. i jak takich załowac ?
    mój sasiad sie zapchał mewą po 1gr z kredytu pod zastaw domu, a teraz nie moze sprzedac jej nawet nikt nie chce po 1 grosz !
    a miało byc tak pieknie i miał 100% zarobic..
[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.