• hudson Autor: ~harpiaX [31.42.10.*]
    Wczoraj wolumen prawie 370 , dzisiaj Hudson River handluje sam ze sobą , taki piątek.Stary akcjonariat spokojny , część chciałaby kupić ale boją się że kupia na "górce" a my cały czas jesteśmy w głębokiej dolinie .Pozdrawiam stare towarzystwo.
  • Re: hudson Autor: lumop [31.42.10.*]
    Wczoraj 2 x po 100 ,dzisiaj pod koniec 24 trochę podgonili wolumen ,jedni sprzedaja , inni kupuja .jak samopoczucie starej wiary - puma, parówytrolują,lis, zdzisław , soul, makler kolejność przypadkowa i z głowy z lekką demencją, był kiedyś niejaki DDR, był Leonidas ,wszystko płynie , ale była też Agnieszka Szejnfeld.Pozdrawiam .
  • Re: hudson Autor: ~Soul [45.140.245.*]
    Samopoczucie rewelacyjne. Spadzie coś przysnęli dzisiaj buahahaha
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.