Wczoraj wolumen prawie 370 , dzisiaj Hudson River handluje sam ze sobą , taki piątek.Stary akcjonariat spokojny , część chciałaby kupić ale boją się że kupia na "górce" a my cały czas jesteśmy w głębokiej dolinie .Pozdrawiam stare towarzystwo.
Wczoraj 2 x po 100 ,dzisiaj pod koniec 24 trochę podgonili wolumen ,jedni sprzedaja , inni kupuja .jak samopoczucie starej wiary - puma, parówytrolują,lis, zdzisław , soul, makler kolejność przypadkowa i z głowy z lekką demencją, był kiedyś niejaki DDR, był Leonidas ,wszystko płynie , ale była też Agnieszka Szejnfeld.Pozdrawiam .