Wczoraj 2 x po 100 ,dzisiaj pod koniec 24 trochę podgonili wolumen ,jedni sprzedaja , inni kupuja .jak samopoczucie starej wiary - puma, parówytrolują,lis, zdzisław , soul, makler kolejność przypadkowa i z głowy z lekką demencją, był kiedyś niejaki DDR, był Leonidas ,wszystko płynie , ale była też Agnieszka Szejnfeld.Pozdrawiam .