Po raz kolejny informacje o spółce, która nie jest konsolidowana, a jak tam idzie przegląd opcji strategicznych i rozwój biznesu w Szwajcarii? Tak do znudzenia będę pytał, może w końcu prężne IR odpowie.
:):):) Bardzo dobre pytanie, ja wiele lat temu troszkę kupiłem w okolicach 2-3 PLN - i trzymam do dzisiaj. Z perspektywy czasu, wyszedłbym na tym biznesie chyba lepiej, nawet gdybym wtedy w kalesony zainwestował
spółka RedDeer.Games nie jest spółką konsolidowaną. Konsolidację określają przepisy prawa.
Jest to spółka, jak podkreślamy, z portfela inwestycyjnego PMPG, której zaangażowanie udziałowe w tej inwestycji wynosi powyżej 18%, stąd w przypadku istotnych komunikatów publikowanych na stronie korporacyjnej PMPG, udostępniamy je również dla Państwa na forum. O tematy, które Pani/ Pan pyta - zarząd nie wydał żadnych nowych komunikatów. Pozostaje uzbroić się cierpliwość.