• Obecna sytuacja Autor: ~jogi [212.180.229.*]
    Panowie, a może i Panie,

    skąd taki zjazd kursu od września 2021 r. ? wtedy zaczęła się zniżka.

    Pogłebienie spadków od lutego 2022 r. jest wiadome, wojna i kiepska sytuacja na "szerokim" wyznacza kierunek.

    Proszę o merytoryke, teksty typu bankrut itp sobie darujmy.

    Zysk netto za 2021 r. odrobinę mniejszy od zysku za 2020 r. Skąd ta sytuacja z kursem od września?

    pzdr
  • lektura je do cytonia nie do WC Autor: ~ce [159.205.216.*]
    jak bys synek choc cł raz na kwartał to byś wiedził i nie zał gupich pytań.
    oj synek w sz tyś lektur nie cytoł
  • Re: lektura je do cytonia nie do WC Autor: ~Bankier [31.60.101.*]
    Zamiast narzekać na kurs korzystaj, bo przecena wiecznie trwać nie będzie
  • Re: lektura je do cytonia nie do WC Autor: ~Qbq [178.37.161.*]
    Kurs jest męczony, bo tak ktoś chce.
    Fakt, że sama spółka medialnie mało wykonuje ruchów dla akcjonariuszy i dlatego można manipulować (bo faktów i ESPI bardzo skąpo)
    Od listopada poza odstąpieniem przez PKP od przetargów dot. wagonów w zasadzie nic sie nie zmieniło w COMPR na gorsze, a tylko na lepsze.
    Resztę jogi sobie przemyśl sam, żeby nie było że jestem zbytni optymista lub co gorsza naganiacz na śmiecia
  • Re: Obecna sytuacja Autor: ~Ja [86.63.90.*]
    ten zjazd nie ma podstaw w fundamentach, jest efektem obecnej koniunktury i sentymentu do rynku akcji, spółka dała solidnie zarobić nawet przy obecnej cenie, z funduszy wycofywany jest kapitał i możliwe że tutaj ktoś wychodzi... jak kolega wcześniej napisał, jest okazja żeby po taniości kupować, jesteśmy w takim miejscu o którym za jakiś czas wielu będzie wspominać, że trzeba było brać :)

    trzeba cierpliwości i czasu, wskaźnikowo spółka jest super, perspektywy niezłe i przede wszystkim jest nadzór właścicielski
  • Re: Obecna sytuacja Autor: ~Coobcio [31.61.248.*]
    Zagrozenie jakie ja widze na ten moment to bedzie spadek sprzedazy stolarki otworowej w polsce. Dotychczas deweloperzy i indiwidualni budowali na potege, terminy u generalnych wykonawcow szalone. Tanie kredyty i ogolny hype na ceny m2. Sami moi znajomi sie na tym zlapali i zaczeli budowac dom twierdzac, ze bedzie tylko drozej i drozej. Na ten moment spadek zapytan o kredyty mieszkaniowe to 40% wzgledem analogicznego okresu rok temu. Deweloperka spadek o 20% rozpoczetych inwestycji. Co sadzicie? Jak to sie odbije na spolce?
  • Re: Obecna sytuacja Autor: ~Slawek [45.11.60.*]
    Ceny nieruchomości może i spadną w tym roku o 12-15%.
    Tylko, że nominalnie staną w miejscu. Wartość nieruchomości spadnie o inflację.
    Niestety ceny surowców na świecie dalej będą rosły a co za tym idzie ceny materiałów budowlanych.
    Ludzie chcą pensji wyższej o inflację a ceny działek w miejscu.
    To jak to ma spaść nominalnie?
    Spadnie sprzedaż przez ten rok. Za rok powoli zaczną stopy spadać bo baza będzie wysoko w tym roku i za rok powoli będzie roslo
  • Re: Obecna sytuacja Autor: ~Mar [212.180.229.*]
    A duza czesc % dochodow stanowia te okna?
[x]
COMPREMUM 1,65% 0,86 2025-11-07 16:39:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.