Olu, siedzę od wielu lat po uszy w KCI i bardzo mnie osobiście obchodzi los i notowania tej spółeczki. Jednakże gdy nie jest to konieczne unikam komentowania na forum - co nie znaczy że go nie czytam. Tak też ostatnio często zapoznaję się z Twoimi wpisami i zastanawiam; po co to robisz. Widocznie jest to dla Ciebie ważne - tylko dlaczego? Papierkiem raczej nie dysponujesz, bo cieszysz się gdy spada..., więc co? Co powoduje że poświęcasz KCI tyle czasu? WYJAŚNIJ PROSZĘ.... P.S. Tylko nie pisz już o adwersarzach, bo to nudne jest. Napisz o sobie.
Na zlecenie robi naganiaczka. A loki najpierw zgłasza wzrost z 0, 70 na 1,2 a potem sam skupuje po tej jakże nieuzasadnionej cenie hahaha :) KNF powinien się mocno zainteresować tym całym geszeftem
Jak taka jesteś przeciwwaga to zgłoś do prokuratury co wyprawia szarlatan, zglos jak unika płacenia podatku od prawdziwej wartości spółki. Zgłoś jak Polska i Polacy są okradani. .