Medieval Dynasty, autorska gra Render Cube właśnie przekroczyła 200k followersów na steam! Gra ewidentnie z potencjałem co pokazuje stale rosnące zainteresowanie. Gra staje się prawdziwym long-sellerm!
Do tego GH mam Co-opa, Medieval to Single Player, jak będzie Co op dla Medieval to może być duuuzy up społeczności już teraz to petarda przy tych wszystkich ala spokeczkach z grupy PLW
to inwestorzy będą płacić za fallowersów haha co za Ynwestor 500k sprzedanych i 6 mln zysku buhaha i 25%
Podsumowując
1) 500k sprzedanych kopi i 6 mln zysku WOW 2) Współwydawca i podział keszu (25 lub 50%) - nieźle 3) Coop - haha, z debiutu i prezentacji wynika, że firma dopiero szuka specjalistów od multiplayer haha, to za 2-3 lata 4) Konsole - daleka droga, brak coopa, sprzedaż będzie bardzo słaba 5) Spółka jednej gry - FAKT: według prezentacji firma ma dopiero ogłosić projekt, sami nawet nie widzą, co to ma być, zbierają pomysły - 4-5 lat 6) Są już PO premierze gry, więc teraz sprzedaż będzie DRAMATYCZNIE spadać 7) Zysk może one off w tym roku do 10 mln maks, ale średniorocznie 5-6 mln do 2025 roku, co daje kosmiczną wycenę 8) POTENCJAŁ - ogromny do spadków i CAP na poziomie 60-70 mln 9) Koszty roczne 3-4 mln
Wydawca ma pakiet kontrolny, a jakiś czas temu miał też 100% praw do gry. 50% tych praw sprzedał do Rendera za jakieś ~10 mln. W ten sposób wykreował spółkę o wartości 150 mln zł, z której sprzedali znowu akcje warte ~10-15 mln zł w IPO. Takie triczki :) oznaczające tylko jedno -> urealnienie wyceny na poziomie 50-60 mln CAP.
Teraz pytanie czy jak spółka będzie robić kolejną grę to wyda go sama czy z wydawcą? I czy tym wydawcą przypadkiem nie będzie Toplitz?
O takich rzeczach nie dowiecie się od ubrańca soft
Dnia 2021-12-28 o godz. 22:39 ~RND napisał(a): > C/Z 12 przed Konsolami i całym rokiem z wyższą ceną za wersję 1.0 oraz wyższym udziałem w przychodach, to drogo?
czego nie rozumiesz? Że rynek wycenia przyszłość a NIE przeszłość? Ile tu będzie z konsoli bez coop? I pewnie jeszcze do podziału 25% za sztukę. Rynek nie jest głupi, a do tego konsole mogą być w 2023
Dobrze, że są tacy BEZINTERESOWNI ludzie jak bankrut, którzy dbają abyśmy nie stracili pieniędzy. Biedny siedzi, odpisuje, tworzy nowe wątki, marnuje swój czas, poświeca się dla nas i naszych pieniędzy :D :P
Dnia 2021-12-30 o godz. 07:34 ~Znawca napisał(a): > Przez większość czasu nad GH peak też wyraźnie większy. W końcu kurs też ruszy w kierunku cap crj. Trzeba spokojnie czekać i dokupywać na spadkach.
ładuj do oprou, kolejne 500k sztuk wleci i może będzie 5 mln, ale to tak za 1.5 roku hahah