• Najgorsze za nami? Autor: ~Mark [79.187.93.*]
    Jak widać raport został przyjęty neutralnie. Wykazane przychody dają nadzieję, a wskaźniki już wcześniej były na ziemi. Przed nami realizacja kilkunastu umów, w tym dużego projektu dla Wawy. Jestem ostrożnym optymistą co do trzymania akcji na długi termin.

  • Re: Najgorsze za nami? Autor: ~szjrm [188.146.161.*]
    Nie sądzę . Zysk netto za II kwartał 0,78 pln . - aneks do umowy na budowę hali magazynowo - produkcyjnej 1,1 pln. Bez komentarza.

[x]
LUG -1,84% 1,60 2026-06-22 14:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.