|
Zielony Ład - dodatkowe fundusze z UE na energetykę
|
~Matiz
|
2
|
2020-06-04 11:24
|
|
Uwaga - zaraz pada zaporka na 13,60 -13,70 i dalej nic
|
~henry
|
6
|
2020-06-04 09:06
|
|
Już dawno tu powinno być 30 zł za akcję
|
~herry
|
1
|
2020-06-04 08:58
|
|
novavis - 30 w tym tygodniu
|
~łowca
|
4
|
2020-06-03 20:07
|
|
Z fotowoltaiki mamy niemal stukrotnie więcej energii niż 5 lat temu
|
~Hermetic
|
1
|
2020-06-03 12:59
|
|
dzisiaj 18
|
~novy
|
1
|
2020-06-03 10:42
|
|
Gnają columbus na górne widły - Novavis kilka minut za nim
|
~boni
|
1
|
2020-06-03 09:41
|
|
Novavis lecimy arkusz na S pusty
|
~adam998
|
1
|
2020-06-03 09:09
|
|
Jest raport buahaha
|
~Lol
|
4
|
2020-06-03 08:25
|
|
Pogon za Columbusem
|
~RomanGównowidze
|
2
|
2020-06-02 21:59
|
|
czas na analize techniczna
|
~Boguś
|
9
|
2020-06-02 12:28
|
|
Zapowiadają się wzrosty przed ZWZA
|
~trombala
|
14
|
2020-06-02 09:54
|
|
To pewnie pierwszy raport w historii NOVAVIS
|
~NajbogatszyNaGPW
|
8
|
2020-05-31 18:57
|
|
Co raport to pojawia się badna ..... co patrzy na jednostkowy
|
~Matiz
|
22
|
2020-05-29 22:00
|
|
Jeszcze więcej pieniędzy dla Polski na transformację energetyczną
|
~Davidr86
|
2
|
2020-05-28 20:29
|
|
Zysk jak w kiosku z elektrycznymi jajami
|
~Gg
|
5
|
2020-05-28 18:20
|
|
Raport roczny
|
~Zubr
|
3
|
2020-05-28 17:07
|
|
Stopy procentowe znowu w dół
|
~Matiz
|
2
|
2020-05-28 15:33
|
|
Dzieje sie
|
~Tm
|
6
|
2020-05-28 05:34
|
|
spólka perla obroty jak na targowisku z pietruszka buhaha zysk jak na ba
|
~bazarowaspolczyna
|
4
|
2020-05-27 17:47
|
|
poszły konie po betoni śmiecia juz nic nie zatrzyma
|
~nova
|
4
|
2020-05-27 16:05
|
|
Novavis - tak się prowadzi biznes
|
~Matiz
|
17
|
2020-05-27 15:09
|
|
nowy lider fotovoltaiki
|
~novy
|
9
|
2020-05-26 18:09
|
|
No i baton zdjęty
|
~Bartek
|
4
|
2020-05-26 10:37
|
|
NovaVis Prezes kupił 100.000 akcji po 1,00 zł za szt. Jesteśmy na minima
|
~n v
|
26
|
2020-05-25 22:44
|
|
Emisja akcji Rubiconu po 10gr. Nowa spółka warta 230 mln zł
|
~Matiz
|
10
|
2020-05-25 20:21
|
|
Jak tam ujadacze?
|
~Matiz
|
5
|
2020-05-25 16:00
|
|
co za szulernia znów pompuje tego trupa?
|
~novavisśmieć
|
5
|
2020-05-25 15:52
|
|
Columbus +9% rtomala wciskaj enter !!!
|
~KotFilemon
|
2
|
2020-05-25 13:17
|
|
na poziomie kapitałowym zapewni rozwój Novavis Spółki Akcyjnej, zagwara
|
~PO
|
3
|
2020-05-25 11:47
|