Forum giełdowe spółki UNIBEP

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Setki miliardów do wydania. ~Unibep 4 2026-06-26 08:22
AS gdzie ta ropa po 130? ~Unibep 3 2026-06-25 08:14
Bierzemy Rail Baltica. ~ZnanyAnalityk 5 2026-06-25 05:25
URC. Czekamy. ~Unibep 3 2026-06-25 05:21
Niech ropa spada i wracamy do wzrostów ~Unibep 8 2026-06-24 21:45
Podlacki mówi o korekcie w okolice 10-11 zl ~Krystian 6 2026-06-22 20:43
Odwołania na Rail Baltica oddalone. Możemy podpisywać umowę.... ~ZnanyAnalityk 5 2026-06-18 10:01
Zaczynam to zbierać ~Seba 3 2026-06-17 08:30
Dziękuję za akcje poniżej 13 ~Unibep 27 2026-06-16 15:08
Czekamy na udział w liderowaniu Ukrainy ~Unibep 13 2026-06-16 13:51
Niskie ceny ropy. Bliższy koniec wojny w UA ~Unibep 1 2026-06-16 09:47
Polimex już blisko 5% czas na pozostałe spółki budowlane gordon555 4 2026-06-15 13:07
Jaka strata w 2q 20 milionów? ~Krystian 1 2026-06-12 10:55
Program Bunkier dla Unibep ~Krystian 1 2026-06-11 12:14
Byliśmy, jesteśmy i będziemy na Wschodzie ~Unibep 2 2026-06-09 23:00
Czekamy na rozwój programu Bunkier ~Unibep 1 2026-06-09 21:18
Czekamy na umowy w Kolejnictwie ~Unibep 1 2026-06-09 21:17
Automatyzacja Unihouse. Dynamiczny rozwój ~Unibep 3 2026-06-09 17:21
Waloryzacja umowy gddkia ~Unibep 3 2026-06-09 17:20
Od przyszłego tygodnia mocny up. Technika nie kłamie. ~technik_at 4 2026-06-09 13:33
to co DYCHA niedlugo = 10 ziko = 10 = 10 =10 was juz wita ~autor 11 2026-06-05 16:12
Unibep ===>> 50PLN+++ ~Unibep 30 2026-06-04 18:49
Kierownik budowy z językiem Ukraińskim ~Unibep 8 2026-05-29 20:57
Szacunki zgodne z ankietami ~Unibep 1 2026-05-21 07:24
Elektrownia jądrowa ~Analitykdomowy 2 2026-05-21 07:23
Umowa 260mln - łapcie trolle spadziowe ~Ds 2 2026-05-19 16:16
Cudowna spóła;))) ~Luka 2 2026-05-19 14:50
Jutro mijamy 13 ziko? ~Budyń 3 2026-05-19 11:06
Urośnie to kiedys ~Ramzes 6 2026-05-18 12:36
Czekamy na podpisanie umowy SAFE ~Unibep 5 2026-05-08 14:33
[x]
UNIBEP -1,84% 12,78 2026-06-26 12:36:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.