|
Ojej,to juz na FB nie pisza nic o KRYPTOWALUCIE
|
~Zanox
|
1
|
2018-02-04 18:39
|
|
BIT-BITCOIN NA NOVA GIEŁDA -DAMIAN PATROWICZ ZAPOWIADA-LINK PARKIET.COM
|
brawo_patrowicz
|
8
|
2018-02-04 13:04
|
|
Chciałbym się dostosować
|
~Helmut
|
1
|
2018-02-04 12:45
|
|
Maria dostała te 140 000 akcji na debiucie czy je kupiła po 1,75.
|
~Axf_1
|
5
|
2018-02-04 11:08
|
|
AHOY PUBLISHING LTD Kamila S. - firma rozwiązana
|
~KubaM
|
7
|
2018-02-03 23:06
|
|
FB miał być kanałem komunikacji z inwestorami
|
~Zd33
|
7
|
2018-02-03 23:02
|
|
CZY ZA POMOCĄ STRONY WWW ERACOIN.COM WYDRENOWANO SPÓŁKĘ?
|
~Zf73
|
6
|
2018-02-03 22:57
|
|
Dlaczego Maria nie wykupiła Praw Podobru, a innych zachecala
|
~INOX
|
18
|
2018-02-03 22:54
|
|
Skontaktowalem sie z Microsoft Warszawa
|
~Zwiastunnadzieji
|
11
|
2018-02-03 22:51
|
|
Mowili wam Ekoexport,a nie Bitevil
|
~Zadr
|
2
|
2018-02-03 22:49
|
|
Jutro odrabiamy papierkowe straty
|
~Niedźwiedź
|
4
|
2018-02-03 22:46
|
|
Przesiadka na Minox
|
~Widlowy
|
5
|
2018-02-03 22:46
|
|
Będzie 10zł ale za 10 akcji
|
~Bid
|
4
|
2018-02-03 22:45
|
|
USTAWIONE PO 3.70. - 1000.szt. !!!
|
~machNIOM
|
7
|
2018-02-03 22:41
|
|
Czy wszyscy panikarze już się wypstrykali z akcji?
|
~EracoinFan
|
10
|
2018-02-03 22:14
|
|
Fakt ktos od was wykupuje od was tanio...:)
|
~INwestor1
|
6
|
2018-02-03 21:52
|
|
Frajerzy tylko teraz sprzedaja :)
|
~Denzel
|
3
|
2018-02-03 21:49
|
|
Bitcoin czy eracoin
|
~Manone666
|
1
|
2018-02-03 21:49
|
|
Uwaga
|
~Maja
|
7
|
2018-02-03 21:45
|
|
Panika drobynch i Hien za nami?pozostaje godzina i do góry
|
~Infobitevil
|
7
|
2018-02-03 21:43
|
|
Komunikaty BitEvil, komentarz do zakończonej emisji
|
~EracoinFan
|
11
|
2018-02-03 21:33
|
|
To nie tauron
|
~Tomek
|
2
|
2018-02-03 21:17
|
|
Uwaga na pseudo analizy, poczekajcie na info, pojdzie do góry
|
~Inwestor
|
2
|
2018-02-03 21:09
|
|
Przeliczylisxie sie
|
~Leon
|
3
|
2018-02-03 21:07
|
|
tu jest nc i krypto tu i 10 zł moze byc w lutym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~adam
|
8
|
2018-02-03 20:57
|
|
Rynek zweryfikuje nie dajcie się nabrać na pseudo analizy
|
~Lis
|
2
|
2018-02-03 20:52
|
|
A ja kupilem PP i teraz....
|
~Mirek
|
12
|
2018-02-03 20:50
|
|
Fala hejtu duża..to dobre odrwotnie proporcjonalna do realu
|
~ABC
|
7
|
2018-02-03 20:35
|
|
Subskrypcja zamknięta - SUKCES -
|
~Antyhiena
|
3
|
2018-02-03 20:31
|
|
Czy EracoinFan wziął dziś swoje leki ?
|
~Stefano
|
4
|
2018-02-03 20:19
|