|
I po balu.Nikt nie wlezie do tego samego...
|
~Rob
|
8
|
2020-12-05 17:01
|
|
ciekawe po ile PlayWay obejmie akcje? jak myślicie ?
|
~polak
|
3
|
2020-12-05 11:47
|
|
ciekawe kto dzisiaj sprzedawał ?
|
~polak
|
4
|
2020-12-04 23:51
|
|
DN Invest stwierdził iż...
|
~DarusUk
|
11
|
2020-12-04 23:43
|
|
CODEADDICT dołączy do grupy PlayWay
|
~head
|
1
|
2020-12-04 22:24
|
|
a dzisiaj..
|
~Klops
|
16
|
2020-12-04 20:31
|
|
Kogo ubrałem? :D
|
~zxz
|
7
|
2020-12-04 18:05
|
|
ZARAZ GORNE WIDLY, WYKUPILI JUZ CALY FF PRAKTYCZNIE I POJADA NA 30 ZŁ
|
~WIEM
|
2
|
2020-12-04 18:03
|
|
Hahha cudownie :D 9mln? Tu powinno, byc 100mln kap. Po takim info
|
~Karol
|
11
|
2020-12-04 17:30
|
|
Wiedziałem i to nie koniec...
|
~Rozkminiacz
|
1
|
2020-12-04 17:05
|
|
podbitka
|
~shogunek
|
1
|
2020-12-04 16:15
|
|
HEHE 10 MLN KAPITALIZACJA SAME STRATY HEHE
|
~Hehe
|
2
|
2020-12-04 16:04
|
|
za miesiąc kupicie po 50 gr
|
~tyle
|
3
|
2020-12-04 15:37
|
|
Belka wygrzała gronostaja i mamy efekt
|
~małychinczyk
|
1
|
2020-12-04 15:06
|
|
trolle ugryźcie mnie w ....
|
~kio
|
3
|
2020-12-04 14:45
|
|
Kierunek 7 zł, a to i tak jak za darmo będzie
|
~nw
|
7
|
2020-12-04 14:29
|
|
Tym INFO ŁADNIE PODBILI--bedą spadki > będą wyprzedawać>ulica płaci
|
~JW
|
2
|
2020-12-04 13:57
|
|
Tym INFO ŁADNIE PODBILI--bedą spadki > będą wyprzedawać>ulica płaci
|
~JW
|
1
|
2020-12-04 13:57
|
|
BITEVEL - zasypali mnie papierem !!!
|
~wtoper
|
1
|
2020-12-04 13:51
|
|
jaka bedzie kapitalizacja po emisji???
|
~Zdegustowany
|
10
|
2020-12-04 13:09
|
|
BITEVIL - UWAGA NA WODOSPAD !!!
|
~wtoper
|
2
|
2020-12-04 12:56
|
|
SORRY, Zebrane JUZ 900 TYS FF z 1,3 MLN FF TU BEDZIE KOSMOS
|
~as
|
5
|
2020-12-04 12:41
|
|
juz nie chca kupowac po wzrostach?
|
~ra
|
2
|
2020-12-04 12:40
|
|
to co teraz przez 3 tygodnie zjezdzamy do bazy nizej?
|
~ra
|
1
|
2020-12-04 12:28
|
|
Art z parkietu
|
~KingArthur
|
1
|
2020-12-04 12:05
|
|
Widły
|
~Px
|
1
|
2020-12-04 12:00
|
|
600 tys akcji z FF 1,3 mln zebrane w ostatnich 4 dniach NA ILE PÓJDA?
|
~as
|
5
|
2020-12-04 11:55
|
|
BITEVEL - infa pod dystrybucję
|
~wtoper
|
8
|
2020-12-04 11:45
|
|
przypominam ze inc ma akcje bitevi
|
~InwestorIndywidualny
|
1
|
2020-12-04 11:40
|
|
BEDZIE POMPKA pod EMISJE. 8-10 zł Akcje wyzbierane
|
~Wiem
|
1
|
2020-12-04 10:53
|