Forum giełdowe spółki PROACTA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zaraz dolne widły. Ewaluacja!!!! ~UWAGA 1 2021-02-03 10:26
Ewakuacja!!!! Ktoś czai się na ukraciaku !!!! ~UWAGA 16 2021-02-03 10:26
Zaczyna się dystrybucja. Trzeba się przesiąść na Harper ~WatchDog 5 2021-02-03 10:16
INFO !!!!!! Czytać!!!!!!! Ewakuacja!!!!!! ~Kris 1 2021-02-03 10:14
Jezu, ilu tu będzie ubranych!!! Potracicie połowę kasy!!! ~Info 1 2021-02-03 09:33
Oho, trole spadkowe w natarciu. 4 posty na minutę ~nw 1 2021-02-02 16:47
zobaczcie jaka ogromna podaz na wyzszych poziomach? ~ra 2 2021-02-02 16:40
Piękne dołowanie kursu czterema akcjami po 1.36 ~nw 13 2021-02-02 16:15
Alana nie ma dziś z Nami bo nagania na spadki na Serinusie xD ~nw 2 2021-02-02 14:53
wyzej nie chca kupowac? ~ra 3 2021-02-02 13:15
Widzicie co się dzieje na mpay? ~nw 2 2021-02-02 13:05
Jest o tokenach... ~Lisek 3 2021-02-01 10:43
Co tu się dzieje? ~Rob 20 2021-02-01 10:39
Jutro przebija 5 pln ~Kroki 3 2021-01-31 22:17
Step by step..... ~Dany 9 2021-01-31 19:50
juz nie jada w gore,tera spadki? ~ra 7 2021-01-30 09:54
a co z esesmanem ? ~rolnik 1 2021-01-29 10:30
Pytam się- gdzie są Trollllleeeee?!!!! ~wiem 8 2021-01-28 17:57
GPW z nami!!! ~mm 3 2021-01-28 16:43
Dziś wyższe poziomy ~Px 1 2021-01-28 11:53
Co jest,blokada kursu? ~Rob 2 2021-01-27 16:09
Maria Belka z nami !!! ~MM 4 2021-01-27 14:18
4000 uzytkownikow aplikacji met.mba !!!! ~MM 2 2021-01-27 12:23
po co kupowac,wyzej bedzie zapomniec? ~ra 1 2021-01-27 11:36
Cicho tu..... ~Dany 11 2021-01-27 11:27
Nowe akcje ~mdl 6 2021-01-24 19:37
CODEADDICT SA (4/2021) Nabycie przez Emitenta udziałów w spółce DEV4PLAY ~nw 5 2021-01-22 16:49
Dawać 3zł ~Px 4 2021-01-22 12:00
Dawać 3zł ~Px 1 2021-01-22 11:00
komunikaty ze spółki są tak samo wiarygodne jak .... ~rolnik 11 2021-01-21 15:06
[x]
PROACTA 3,59% 1,73 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.