Forum giełdowe spółki PROACTA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Emisja z p. poboru w drodze ~Fryc 16 2021-06-23 07:03
CDT na Comparicu teraz! ~Ewelina 4 2021-06-22 13:40
Kupujecie coś? ~Lisek 7 2021-06-21 12:36
dwie firmy ~fatar 6 2021-06-18 10:29
kilka trudnych pytań do codeaddict? ~Kolron 15 2021-06-15 09:08
1 czerwca czat inwestorki ~Ass 3 2021-05-28 20:05
spokojnie 9 zł do końca roku --- szybka analiza ~analityk 4 2021-05-28 19:44
CODEADDICT przedstawia zaktualizowaną strategię rozwoju ~head 1 2021-05-28 16:34
Raport/prezentacja inwestorkska ~Dzik 3 2021-05-28 13:10
Codeaddict przedstawia zaktualizowaną strategię rozwoju inseratlink 1 2021-05-28 12:20
Raport Q1 ~nw 11 2021-05-26 03:12
2,7mln. akcji po....50gr. ???? ~aaa 21 2021-05-25 20:13
Jest espi ~nw 6 2021-05-23 08:15
forum aż pęka od wpisów ! ~waldek 4 2021-05-19 12:14
Bardzo dobry raport za Q1 vs LY ~Bronek 1 2021-05-13 22:56
jest raporcik ~Kszew 1 2021-05-13 19:58
RAISEMANA czohracz 31 2021-05-12 13:17
Info!! Przejście na nasdaq!! ~Szlomo 3 2021-04-23 15:37
Tak się kończy brak komunikacji ze spółki ~Kursant 2 2021-04-21 15:26
Microsoft ~Ben 12 2021-04-15 08:33
Raisemana-konsultacje ~Ass 1 2021-04-08 20:18
spółka z przeszłością i bez przyszłości ! ~waldek 5 2021-04-07 17:53
Dziś premiera eSPORTSbase ~nw 12 2021-04-06 20:55
Spółka z przyszłością ~Tryt 1 2021-03-31 10:03
Tokeny ~Lisek 8 2021-03-28 20:00
polityka ~ala 5 2021-03-26 17:22
6 sesji do końca kwartału ~nw 6 2021-03-24 15:41
Mam nadzieję że z Softie się dogadają ~nw 7 2021-03-22 20:33
Sprzedałem! ~POLIMEXMS 1 2021-03-22 10:17
Można było, można pani Belka ~rax 2 2021-03-19 09:58
[x]
PROACTA -1,16% 1,71 2026-06-24 11:21:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.