| Emisja z p. poboru w drodze | ~Fryc | 16 | 2021-06-23 07:03 |
| CDT na Comparicu teraz! | ~Ewelina | 4 | 2021-06-22 13:40 |
| Kupujecie coś? | ~Lisek | 7 | 2021-06-21 12:36 |
| dwie firmy | ~fatar | 6 | 2021-06-18 10:29 |
| kilka trudnych pytań do codeaddict? | ~Kolron | 15 | 2021-06-15 09:08 |
| 1 czerwca czat inwestorki | ~Ass | 3 | 2021-05-28 20:05 |
| spokojnie 9 zł do końca roku --- szybka analiza | ~analityk | 4 | 2021-05-28 19:44 |
| CODEADDICT przedstawia zaktualizowaną strategię rozwoju | ~head | 1 | 2021-05-28 16:34 |
| Raport/prezentacja inwestorkska | ~Dzik | 3 | 2021-05-28 13:10 |
| Codeaddict przedstawia zaktualizowaną strategię rozwoju | inseratlink | 1 | 2021-05-28 12:20 |
| Raport Q1 | ~nw | 11 | 2021-05-26 03:12 |
| 2,7mln. akcji po....50gr. ???? | ~aaa | 21 | 2021-05-25 20:13 |
| Jest espi | ~nw | 6 | 2021-05-23 08:15 |
| forum aż pęka od wpisów ! | ~waldek | 4 | 2021-05-19 12:14 |
| Bardzo dobry raport za Q1 vs LY | ~Bronek | 1 | 2021-05-13 22:56 |
| jest raporcik | ~Kszew | 1 | 2021-05-13 19:58 |
| RAISEMANA | czohracz | 31 | 2021-05-12 13:17 |
| Info!! Przejście na nasdaq!! | ~Szlomo | 3 | 2021-04-23 15:37 |
| Tak się kończy brak komunikacji ze spółki | ~Kursant | 2 | 2021-04-21 15:26 |
| Microsoft | ~Ben | 12 | 2021-04-15 08:33 |
| Raisemana-konsultacje | ~Ass | 1 | 2021-04-08 20:18 |
| spółka z przeszłością i bez przyszłości ! | ~waldek | 5 | 2021-04-07 17:53 |
| Dziś premiera eSPORTSbase | ~nw | 12 | 2021-04-06 20:55 |
| Spółka z przyszłością | ~Tryt | 1 | 2021-03-31 10:03 |
| Tokeny | ~Lisek | 8 | 2021-03-28 20:00 |
| polityka | ~ala | 5 | 2021-03-26 17:22 |
| 6 sesji do końca kwartału | ~nw | 6 | 2021-03-24 15:41 |
| Mam nadzieję że z Softie się dogadają | ~nw | 7 | 2021-03-22 20:33 |
| Sprzedałem! | ~POLIMEXMS | 1 | 2021-03-22 10:17 |
| Można było, można pani Belka | ~rax | 2 | 2021-03-19 09:58 |