Forum giełdowe spółki PROACTA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dawać lemingi. Czekam na 2,57 ~Rico 3 2021-07-22 17:05
Czy to już koniec ~Górnik 1 2021-07-22 17:01
Lemingi sprzedały bo potrzebowały kasę na pp ~Makler 1 2021-07-22 16:08
Hmmmm ~Wilku 7 2021-07-22 15:28
Dla odmiany górne widły? ~Pytanie 6 2021-07-22 11:48
Zjazd ~xXx 1 2021-07-22 11:18
No to po ile mi dziś oddacie?:))) ~Rico 2 2021-07-22 11:10
Naleciało się troli... ~Tuitam 7 2021-07-22 08:28
Playway---1700000 akcji po ...50gr. , . 850tyś . , ~aaa 14 2021-07-22 08:08
Uwaga!!! EJAKULACJA!!! Czytać!!! ~nw 11 2021-07-21 19:25
Tu nie będzie pompy ~xXx 5 2021-07-21 18:11
Wyrolowani ~Kolarz 1 2021-07-21 18:02
Jutro armagedon. Czytać!!! ~Info 2 2021-07-21 17:49
Wszyscy przechodzą na Mabion!!!! ~INFO 1 2021-07-21 16:13
Ostatnia godzina . Jutro otwarcie poniżej 2 zł!!!!! ~UWAGA 1 2021-07-21 16:06
komu pp ~wels 2 2021-07-21 15:51
Jeszcze 1 k !!!! ~Rico 1 2021-07-21 15:27
Raisemana ~grubyportfel 4 2021-07-21 15:11
Ewakuacja dopiero się zaczyna. Zaraz dolne widły ~UWAGA 1 2021-07-21 14:49
Zbieranie pieniędzy na wykup akcji po 1,80 ~Longterm 1 2021-07-21 14:28
zapisy na nowe akcje ~cichy79 10 2021-07-21 14:10
Oddawać akcje!!! Po co je wam ? ~Rico 2 2021-07-21 14:08
Kto normalny daje się nabrać na spam troli spadkowych?:) Żenada... ~Kazikwiecieskąd 2 2021-07-21 11:34
Prawo poboru ~Tuitam 18 2021-07-21 11:01
Zaczyna się sypanie hahahaha ~Powodzenia 1 2021-07-21 09:22
Jutro 4 z przodu ~Kazikwiecieskąd 1 2021-07-20 16:56
DOLNE WIDŁY!!!! EWAKUACJA!!!!!! ~UWAGA 2 2021-07-20 16:10
Dawać , na co czekacie? ~Rico 1 2021-07-20 15:49
Dawać lemingi. Ile będę czekał ~Rico 1 2021-07-20 15:20
Dzięki za zrzutkę:))) ~Rico 6 2021-07-20 15:00
[x]
PROACTA 3,53% 1,76 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.