Forum giełdowe spółki PRESENT24

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Uuuuu ale się kółkowicze poubierali ~JajaJakBerety 2 2019-03-26 21:33
To się nazywa "wyleszczanie"... ~StaraWyga 8 2019-03-26 19:56
ale zrzut 250k w jednej transakcji ~lisek 18 2019-03-26 19:28
Wolf mamy do pogadania. ... ~Hardy 1 2019-03-26 14:51
Rekomendacja 4gr ~analityk_rynkowy 2 2019-03-26 14:22
CO BANDYCI Z BIUR MAKLERSKICH NIE WIECIE CO TERAZ ROBIĆ? ~KASZANKA 2 2019-03-26 13:37
Opadanie pod własnym ciężarem ~Opinia 3 2019-03-26 13:28
Uważajcie ~Xx 1 2019-03-25 06:59
Wiedzieliście ....... ~INVEST 56 2019-03-22 15:49
________1zł na zająca wielkanocnego __________ ~wielkiSZU 5 2019-03-21 20:56
Ale syf nie ma nawet jak wyjść ~JĘDRZEJ 7 2019-03-15 08:46
Odrobicie na GENRG ~Anonim 3 2019-03-14 16:47
Dzwoniłem do spółki ~adam 49 2019-03-14 16:46
ta umowa to gwóźdź do trumny, kiszonka do 2020r. wemus 11 2019-03-14 08:53
A ja wierze ze za tym wszystkim jest coś grubego.... ~Ramzes 1 2019-03-14 08:27
Opadanie pod własnym ciężarem ~obserwator 14 2019-03-13 21:35
Jak się obejmowało akcje 1gr to mozna teraz karmić ludzi po 7,8,9,10 gr ~Hasior 11 2019-03-13 15:11
Nie ma podstaw do sprzedaży ~racjonalny_inwestor 4 2019-03-11 18:19
Zaraz górne widły ~strzelec 1 2019-03-08 13:26
uciekac to leci jak kamien ~cdn 2 2019-03-08 09:56
Nawet na Reuters piszą o przejęciu kontroli w presen24 ~spekulant 2 2019-03-07 21:04
lock up na akcje no to winda w gore! :D ~spekulant 9 2019-03-07 20:35
Wywalać na wyscigi ~ProstyChłopak 7 2019-03-07 17:16
spokojnie to tylko -30% buhahahhahahahhahah ~donPatrone 1 2019-03-07 16:55
Don't panic !!! ~analityk 1 2019-03-07 16:35
powrot na 14gr sie szykuje? ~spekulant 4 2019-03-07 16:23
ale pieknie dociskaja ~xxx 1 2019-03-07 16:11
Nowa emisja akcji weszła do obrotu jutro pewnie zobaczymy 8gr....... ~hezar 1 2019-03-07 15:42
Nie dać się ~Coś_wiem 4 2019-03-07 15:42
Nabycie akcji Przekroczenie progu 20% ~info 3 2019-03-07 15:09
[x]
PRESENT24 0,00% 0,12 2026-06-22 12:29:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.