|
A moze to szwajcarzy pakuja na slupy?
|
~Amres
|
12
|
2020-04-29 14:14
|
|
Leszcz bez PREZNTÓW leszcz musi ssać po 1 zł
|
~MAXmax
|
3
|
2020-04-29 14:12
|
|
Oj będzie się działo
|
~Lopez
|
5
|
2020-04-29 14:06
|
|
Zaraz widły
|
~Zimny
|
10
|
2020-04-29 13:00
|
|
Spodziewam sie duzego ruchu ale nie wiem w ktora strone
|
~Amzes
|
5
|
2020-04-29 11:55
|
|
arkusz pusty - droga wolna
|
~ToOn
|
3
|
2020-04-29 10:02
|
|
Do tego, co w ostatniej chwili cofnął 80 k z kupna
|
~takbędzie
|
6
|
2020-04-29 09:48
|
|
Korekta jak z obrazka.... :)
|
~Ramzes
|
11
|
2020-04-29 08:26
|
|
UBRANI WYSTAP
|
~qwerty
|
10
|
2020-04-29 08:14
|
|
Dziś się okaże
|
~Ramzes
|
12
|
2020-04-28 20:25
|
|
Leszcz wyłapany co do jednego
|
~MAX
|
13
|
2020-04-28 11:10
|
|
Dziś rozczarowanie
|
~Ramzes
|
3
|
2020-04-28 10:19
|
|
Czy będzie Betinv AG zwiększenie udziałów
|
~INVEST
|
9
|
2020-04-28 10:17
|
|
analiza techniczna
|
piterr
|
1
|
2020-04-28 09:58
|
|
Muszą podać info do Piątku
|
~Ramzes
|
4
|
2020-04-28 09:33
|
|
No to dzisiaj biba w Gorzowie
|
~Ktos
|
5
|
2020-04-28 08:06
|
|
AITON CALDWELL S.A. Ostra pompa
|
~MC
|
3
|
2020-04-28 07:48
|
|
PRZEPRASZAM ALE NA KONIEC PUŚCIŁEM BĄKA!!!!
|
~znacieMNIE
|
4
|
2020-04-27 22:13
|
|
nikt niczego nie zebrał....
|
~Zarzad
|
1
|
2020-04-27 22:10
|
|
Gwoli przypomnienia. ....
|
~Ramzes
|
3
|
2020-04-27 18:58
|
|
nowy akcjonariat
|
~Xawery
|
10
|
2020-04-27 18:00
|
|
czas tzw ''pandemii'' to czas P24 i dopiero sie zaczyna...
|
~loeb
|
2
|
2020-04-27 17:29
|
|
Piękna końcówka, jutro 20 groszy bijemy
|
~Kolega
|
1
|
2020-04-27 17:13
|
|
Skupiłem już 3 mln jeszzce bede skupował
|
~SZAZAN
|
2
|
2020-04-27 16:53
|
|
I tak mocno się trzyma jak na taki UP w piatek 5 milionow
|
~Sygnał
|
1
|
2020-04-27 16:37
|
|
Ubrani wystąp. Wpisywać się poniżej
|
~Janusz
|
3
|
2020-04-27 15:36
|
|
Jutro o 20 groszy walka
|
~MAXmax
|
2
|
2020-04-27 15:20
|
|
Jutro macie 20 groszy jak w banku a co dalej to zalezy od grubasów
|
~wiem
|
1
|
2020-04-27 15:20
|
|
Podbijać to na 0,16, co się grzebiecie tak
|
~Alexx
|
3
|
2020-04-27 14:55
|
|
Zabawne, ktoś sprzedaje 1 akcje zaniżając cenę
|
~Gajowy
|
1
|
2020-04-27 14:02
|