Forum giełdowe spółki PRESENT24

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
A moze to szwajcarzy pakuja na slupy? ~Amres 12 2020-04-29 14:14
Leszcz bez PREZNTÓW leszcz musi ssać po 1 zł ~MAXmax 3 2020-04-29 14:12
Oj będzie się działo ~Lopez 5 2020-04-29 14:06
Zaraz widły ~Zimny 10 2020-04-29 13:00
Spodziewam sie duzego ruchu ale nie wiem w ktora strone ~Amzes 5 2020-04-29 11:55
arkusz pusty - droga wolna ~ToOn 3 2020-04-29 10:02
Do tego, co w ostatniej chwili cofnął 80 k z kupna ~takbędzie 6 2020-04-29 09:48
Korekta jak z obrazka.... :) ~Ramzes 11 2020-04-29 08:26
UBRANI WYSTAP ~qwerty 10 2020-04-29 08:14
Dziś się okaże ~Ramzes 12 2020-04-28 20:25
Leszcz wyłapany co do jednego ~MAX 13 2020-04-28 11:10
Dziś rozczarowanie ~Ramzes 3 2020-04-28 10:19
Czy będzie Betinv AG zwiększenie udziałów ~INVEST 9 2020-04-28 10:17
analiza techniczna piterr 1 2020-04-28 09:58
Muszą podać info do Piątku ~Ramzes 4 2020-04-28 09:33
No to dzisiaj biba w Gorzowie ~Ktos 5 2020-04-28 08:06
AITON CALDWELL S.A. Ostra pompa ~MC 3 2020-04-28 07:48
PRZEPRASZAM ALE NA KONIEC PUŚCIŁEM BĄKA!!!! ~znacieMNIE 4 2020-04-27 22:13
nikt niczego nie zebrał.... ~Zarzad 1 2020-04-27 22:10
Gwoli przypomnienia. .... ~Ramzes 3 2020-04-27 18:58
nowy akcjonariat ~Xawery 10 2020-04-27 18:00
czas tzw ''pandemii'' to czas P24 i dopiero sie zaczyna... ~loeb 2 2020-04-27 17:29
Piękna końcówka, jutro 20 groszy bijemy ~Kolega 1 2020-04-27 17:13
Skupiłem już 3 mln jeszzce bede skupował ~SZAZAN 2 2020-04-27 16:53
I tak mocno się trzyma jak na taki UP w piatek 5 milionow ~Sygnał 1 2020-04-27 16:37
Ubrani wystąp. Wpisywać się poniżej ~Janusz 3 2020-04-27 15:36
Jutro o 20 groszy walka ~MAXmax 2 2020-04-27 15:20
Jutro macie 20 groszy jak w banku a co dalej to zalezy od grubasów ~wiem 1 2020-04-27 15:20
Podbijać to na 0,16, co się grzebiecie tak ~Alexx 3 2020-04-27 14:55
Zabawne, ktoś sprzedaje 1 akcje zaniżając cenę ~Gajowy 1 2020-04-27 14:02
[x]
PRESENT24 0,00% 0,12 2026-06-19 09:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.