Forum giełdowe spółki POLYSLASH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
zarobie tutaj 1000% ~Crepe 15 2022-05-20 15:03
POTENCJAL KILKA TYSIECY PROCENT ~batory 11 2022-05-20 15:03
Czy tu będzie 100zł za jedną akcje? ~gomez 12 2022-05-20 15:03
Mech a potem Tribe, jedziemy na 20! ~Forman 14 2022-05-20 15:03
Będzie petarda ~puma1981 13 2022-05-20 15:02
Dlaczego inwestuję w PSH? ~cooper 35 2022-05-20 15:02
POLYSLASH POTENCJAŁ KILKA TYSIĘCY %%%%%%%%% +++ ~BOMBA 11 2022-05-20 15:02
Sprzedawać teraz - bez sensu ~Farmer 6 2022-05-18 14:57
11 maja nowy raport! ~kosmos 14 2022-05-16 07:00
TRIBE JAK BĘDZIE ZA 3 LATA BEDZIĘ DOBRZE HEHE ~SPRZEDAĆPKC 3 2022-05-16 06:59
aż przypomniała mi się historia CFG ~janusz 8 2022-05-16 06:59
Papier mocno odleszczony ~Olo 5 2022-05-12 18:29
I jest zapowadana trójeczka z przodu! Przebijamy się przez muł! ~janekfranek 5 2022-05-04 16:36
Tu są nienormalni ludzi na tej spółce... sprzedają za bezcen ~adameczek133 11 2022-05-02 21:19
Mamy Rekorda po 2 godz handlu- 6 zl!!! ~Wojtek 5 2022-04-15 08:49
Dwie gry na jesiennym festiwalu steam w tym roku ~Gary 3 2022-04-12 22:45
REAKTYWACJA ~hyzio 2 2022-04-10 21:46
Jakieś 15 000 sztuk akcji i mamy +100% cenę 7 zł. ! W PON.OGIEŃ ! ~pewniak 6 2022-04-10 17:27
Info !!! Strony nowych gier!!! Steam!!!! ~Inwestor 8 2022-04-08 22:29
POLYSLASH z Tribe: Primitive Builder a kapit.zaledwie 7 mln.! +1000% ~JAZDA 1 2022-04-08 15:57
Aktualnosci ~Investorrr 2 2022-04-04 18:27
Wywiad z Prezesem ~BAX 22 2022-04-03 22:57
PODBITKA? ~Flex 3 2022-03-31 09:37
Nowe gry ~essa88 1 2022-03-29 10:38
Mamy to 3 zawarte umowy ~Lucyna 1 2022-03-28 20:57
Aktualności 25.03.2022 ~Coop 10 2022-03-28 01:09
Dzisiaj raport ~Olo 12 2022-03-24 19:47
Chyba osiedlismy na mieliźnie oby już tylko góra ~Olo 5 2022-03-19 12:06
MG przekazało produkcję DDM innej spółce, a Tribe dla LMG ~Www 25 2022-03-18 10:18
Proszę o link na Discord spółki, z góry dzięki ~BAX 11 2022-03-16 22:22
[x]
POLYSLASH -4,01% 1,31 2024-03-21 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.