Forum giełdowe spółki POLYSLASH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jak tutaj jest dzielona kasa? ~adam 9 2023-08-31 20:52
jutro do 12 szczyt kursu ~xyz 3 2023-08-31 19:12
O widzę ze spółdzielnia siadla na polyshlash ~Wezwanie 1 2023-08-31 18:50
Litości.. spolka dokończyła im grę, dwóch wydawców, pozyczka od BG.. ~Elo 8 2023-08-31 18:17
Bkd games idzie za polyslash ~Lk 1 2023-08-31 17:36
witamy 6zł ~kebab 2 2023-08-31 17:28
Kupujemy tutaj, czy sprzedajemy? ~Kosiarz 3 2023-08-31 17:24
górne widły? ~Zygmunt 15 2023-08-31 15:34
Polyslash już 85 miejsce w rankingu popularności spółek Bankiera ~kebab 8 2023-08-31 14:57
playtesty zagrało 20000 ludzi ~kuropekt2 3 2023-08-31 12:02
Super sesja +9% Jedziemy będzie pompa ~Szymek 2 2023-08-31 00:56
stoi na stacji lokomotywa ~Tribe 3 2023-08-30 15:16
Nawiązanie współpracy z Baked Games to początek współpracy! ~primitive 3 2023-08-30 15:13
TWITTER TRIBE OŻYŁ ~kuropekt2 2 2023-08-30 15:10
Czy to juz gra pod Tribe'a? ~Platon 5 2023-08-30 13:29
Przebijemy 4 zl i droga na 12 otwarta ~ZET 13 2023-08-30 12:51
4gry w tym roku i info o współpracy z Baked!!! ~Brawo 6 2023-08-30 11:54
Zaczynamy rwanie ~Platon 3 2023-08-30 10:20
2 lata wiszenia na haku ale sie udało w końcu ~Platon 4 2023-08-30 10:03
dzungla juz była........ szału nie ma ~niestety 3 2023-08-29 18:32
PlayWay ma 32% akcji POLYSLASH Czy tu będzie pompa? ~Zygmunt 5 2023-08-29 18:09
Tribe jak Green Hell od Creepy Jar a kapitalizacja tylko 10 milionów !!! ~adameczek133 16 2023-08-29 16:37
Wishlist ~Niekumaty 7 2023-08-29 16:31
Perła na najbliższe na miesiące ~Terminator 4 2023-08-29 12:32
Otwarcie i od razu żenienie ~Platon 3 2023-08-28 23:24
czekam na 2.5 zl ~rer 1 2023-08-26 09:34
Ale nagabiasz chłopie ~Platon 1 2023-08-25 17:17
Chwila moment ~Polyslash 1 2023-08-25 16:27
Tribe tribe tribe tribe TRIBE TRIBE tribe ~Polyslash 1 2023-08-25 16:26
Na longa????????? ~POLYSLASH 1 2023-08-25 16:25
[x]
POLYSLASH -4,01% 1,31 2024-03-21 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.