Forum giełdowe spółki POLYSLASH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Poly pięknie teraz czas na SIM ~cola 3 2023-09-04 19:25
Czy Tribe przebije Mario? Premiera 12,10,2023 ~Viktor 8 2023-09-04 19:06
WE. THE REVOLUTION 75% pozytywnych recenzji ~Honza 4 2023-09-04 17:32
Bulbaski odpalamy ~Viktor 1 2023-09-04 15:41
Panowie, poza Polyslash zapraszam na NTCapital! ~Paweł 1 2023-09-04 15:36
Fruń polyptaszynko ~Viktor 2 2023-09-04 15:32
ZMIANA KODU NA 7 Z PRZODU? POWRÓT NA DWUCYFRÓWKĘ? ~mitch 2 2023-09-04 13:35
stoi na stacji lokomotywa ~wyga 1 2023-09-04 12:41
pojawili się spóźnialscy , chętni na akcje w obniżonej cenie ~wyga 5 2023-09-04 12:35
Realnie dla polyslash zostaje ok 15% zysku netto. Wyliczenia ~Elo 4 2023-09-04 12:33
TUTAJ BĘDZIE MOJO DOJO CASA CHATA ~mitch 1 2023-09-04 12:24
Niektóre laski mają tendencje do tycia ~Viktor 2 2023-09-04 12:07
Polyslash +45% najwyższe obroty biała marubozu ~nagi 10 2023-09-04 11:53
polyslash kapitalizacja 17 milionów ~mitch 2 2023-09-04 11:23
40% ZYSKÓW! dostaje Polyslash. Merytorycznie + linki. ~mgrPM 18 2023-09-04 11:14
Dawać, dawać ~XYZ 2 2023-09-04 11:12
A jednak ~XYZ 5 2023-09-04 11:09
Jedziemy ~Xxx 3 2023-09-04 10:58
O której zaczynamy rajd w górę? ~paweł 2 2023-09-04 10:35
Sprzedają naganiacze może w końcu będzie spokój...) ~adameczek133 2 2023-09-04 09:59
konkurencja top 15 steam players - Sunkenland ~mięsko 20 2023-09-04 08:46
Wasz wyga nagania na patentusie na wasze pseudospolke ~Wezwanie 1 2023-09-03 19:24
Prognozy PSH 2023-2025 ~Rozsądek 2 2023-09-03 18:42
Uda się jutro kupić po ponizej 7 zł ? ~Inwestor 1 2023-09-03 15:54
Teraz to się zlecą, wszyscy zauważą taki wzrost ~Typ 6 2023-09-03 15:48
Uważać na spółdzielnię!! ~Jacek 7 2023-09-03 15:47
playtesty trwają do niedzieli ~wyga 4 2023-09-03 15:45
Do starych ~kuropekt2 17 2023-09-03 15:37
800tyś obrotu ~pezet 10 2023-09-03 15:32
wystarczy spojrzeć ~sweet 2 2023-09-03 15:21
[x]
POLYSLASH -4,01% 1,31 2024-03-21 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.