|
Wzmianka w Pulsie Biznesu
|
~KHGJL
|
1
|
2021-10-19 09:08
|
|
Szacunki całkiem niezłe. Będzie przekroczenie prognoz Ipopemy po IV kw.?
|
~ec
|
10
|
2021-10-18 21:43
|
|
Ale dynamika !!!!
|
~Huklop
|
1
|
2021-10-18 20:35
|
|
Ale sprzedaż w 3 kwartale!!! Kosmos !!!
|
~Vg
|
1
|
2021-10-18 20:34
|
|
Do końca tygodnia szacunki!
|
~Kato
|
2
|
2021-10-18 19:22
|
|
Morgan Stanley wchodzi na NC
|
~Opala
|
1
|
2021-10-16 16:55
|
|
Ipopema: Rekomendacji dla Pointpacku "kupuj" i TP 125 zł
|
~Inwestor
|
6
|
2021-10-15 16:40
|
|
jeszcze 100 tys. akcji trzeba przyjąć :(
|
yarecky_inv
|
4
|
2021-10-15 12:18
|
|
Pointpack przechodzi z NC na główny rynek
|
~Magik
|
8
|
2021-10-15 11:26
|
|
Popyt taki ze aż głowy urywa wow
|
~Peepr
|
3
|
2021-10-15 11:22
|
|
brawo kontrak z Auchan
|
~info
|
12
|
2021-10-15 11:20
|
|
INFO: Fundusz sprzedał i zszedł poniżej 10%
|
~ec
|
2
|
2021-10-15 10:53
|
|
Ku pokrzepieniu serc, dla przypomnienia artykuł.
|
~Mopik
|
2
|
2021-10-14 21:34
|
|
zaczyna się okres zamknięty przed raportem, może będzie mniej sypania
|
~hrr
|
1
|
2021-10-13 22:00
|
|
Ale sypią akcjami…
|
~Niko
|
11
|
2021-10-13 20:24
|
|
Byle do szacunków
|
~Opala
|
6
|
2021-10-13 20:23
|
|
ktoś wie po ile fundusze ostatnio wchodziły?
|
~hm
|
6
|
2021-10-13 17:33
|
|
co tu sie....co za manipulacja
|
~fru
|
1
|
2021-10-13 12:29
|
|
umowa z JM (Biedronką)
|
yarecky_inv
|
5
|
2021-10-11 19:37
|
|
" mogłaby mieć wpływ na cenę jej instrumentów finansowych."
|
~Piotr85
|
1
|
2021-10-11 18:16
|
|
Petarda
|
~ksiadzrobak
|
3
|
2021-10-11 11:38
|
|
Kolejna spółka z branży gotowa na ruch cap tylko 4mln zł
|
~Znawca
|
1
|
2021-10-11 11:36
|
|
nowy inpost?
|
~erh
|
1
|
2021-10-11 11:26
|
|
Koniec zbijania, czas na odbijanie :)
|
~Me
|
5
|
2021-10-07 17:17
|
|
kto połknął akcji za 400k ?
|
~fru
|
1
|
2021-10-04 15:37
|
|
Aldi otwarty w niedziele dzięki współpracy Aldi z firmą Pointpack
|
~Inwestor
|
1
|
2021-10-01 14:41
|
|
Fundusze
|
~tref
|
7
|
2021-09-30 09:56
|
|
Spółka z potencjałem wzrostu i rozwoju na 2021 i 2022
|
~Marek
|
2
|
2021-09-29 13:54
|
|
jak myslicie? do ilu zbija kurs? obstawiam 55 zl
|
~fru
|
5
|
2021-09-29 11:21
|
|
Niestety nowelizacja uchwalona
|
~Dragon
|
14
|
2021-09-28 20:50
|