Forum giełdowe spółki POINTPACK.PL SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wzmianka w Pulsie Biznesu ~KHGJL 1 2021-10-19 09:08
Szacunki całkiem niezłe. Będzie przekroczenie prognoz Ipopemy po IV kw.? ~ec 10 2021-10-18 21:43
Ale dynamika !!!! ~Huklop 1 2021-10-18 20:35
Ale sprzedaż w 3 kwartale!!! Kosmos !!! ~Vg 1 2021-10-18 20:34
Do końca tygodnia szacunki! ~Kato 2 2021-10-18 19:22
Morgan Stanley wchodzi na NC ~Opala 1 2021-10-16 16:55
Ipopema: Rekomendacji dla Pointpacku "kupuj" i TP 125 zł ~Inwestor 6 2021-10-15 16:40
jeszcze 100 tys. akcji trzeba przyjąć :( yarecky_inv 4 2021-10-15 12:18
Pointpack przechodzi z NC na główny rynek ~Magik 8 2021-10-15 11:26
Popyt taki ze aż głowy urywa wow ~Peepr 3 2021-10-15 11:22
brawo kontrak z Auchan ~info 12 2021-10-15 11:20
INFO: Fundusz sprzedał i zszedł poniżej 10% ~ec 2 2021-10-15 10:53
Ku pokrzepieniu serc, dla przypomnienia artykuł. ~Mopik 2 2021-10-14 21:34
zaczyna się okres zamknięty przed raportem, może będzie mniej sypania ~hrr 1 2021-10-13 22:00
Ale sypią akcjami… ~Niko 11 2021-10-13 20:24
Byle do szacunków ~Opala 6 2021-10-13 20:23
ktoś wie po ile fundusze ostatnio wchodziły? ~hm 6 2021-10-13 17:33
co tu sie....co za manipulacja ~fru 1 2021-10-13 12:29
umowa z JM (Biedronką) yarecky_inv 5 2021-10-11 19:37
" mogłaby mieć wpływ na cenę jej instrumentów finansowych." ~Piotr85 1 2021-10-11 18:16
Petarda ~ksiadzrobak 3 2021-10-11 11:38
Kolejna spółka z branży gotowa na ruch cap tylko 4mln zł ~Znawca 1 2021-10-11 11:36
nowy inpost? ~erh 1 2021-10-11 11:26
Koniec zbijania, czas na odbijanie :) ~Me 5 2021-10-07 17:17
kto połknął akcji za 400k ? ~fru 1 2021-10-04 15:37
Aldi otwarty w niedziele dzięki współpracy Aldi z firmą Pointpack ~Inwestor 1 2021-10-01 14:41
Fundusze ~tref 7 2021-09-30 09:56
Spółka z potencjałem wzrostu i rozwoju na 2021 i 2022 ~Marek 2 2021-09-29 13:54
jak myslicie? do ilu zbija kurs? obstawiam 55 zl ~fru 5 2021-09-29 11:21
Niestety nowelizacja uchwalona ~Dragon 14 2021-09-28 20:50
[x]
POINTPACK 2,24% 13,70 2026-06-25 13:28:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.