Forum giełdowe spółki PCF GROUP

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
GDZIE JEST ORZEL? ~buahaha 6 2021-09-20 21:39
kiedy BANKRUCTWO pcf pytam-już najwyższy czas ~KARAMBA 3 2021-09-20 20:34
Ktoś coś wie co dalej ? NWZA będzie jakieś? czy czekamy do WZA ~UczeSię 1 2021-09-20 19:13
Cena już poniżej IPO ~nowy 1 2021-09-20 16:30
Dalej trzymacie ten spadający nóż? ~Karol 1 2021-09-20 14:24
Niedźwiedzie tygodnia ~Ciekawy 1 2021-09-20 05:52
Taktyka na najbliższe miesiące ~Ciekawy 3 2021-09-19 21:44
Trzymać czy sprzedawać? ~Adamo 5 2021-09-19 20:44
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 5 2021-09-19 20:41
Nie pamiętam czy to ktoś tu zamieszczał ~Adi 5 2021-09-18 22:02
średnia liczba recenzji na steam 267 na miesiąc ~Gracz 3 2021-09-18 08:12
Sprzedać czy nie oto jest pytanie ~Ciekawy 9 2021-09-17 21:33
Sporo chętnych na zakupy ~Antek 7 2021-09-17 20:57
Sowa jak kreski ? ~GP24 7 2021-09-17 20:55
Prezes Ja czekam na 8 zeta. ~Bankomat 1 2021-09-17 16:32
Kto to sprzedaje poniżej IPO ~Ciekawy 9 2021-09-17 15:39
Co tam leszcze na dzis ~Buahahah 3 2021-09-17 12:40
Co jest grane ktoś się bawi 44,14 44,16 czekamy na impuls ~DZIKI 1 2021-09-17 11:36
I będzie bieda gdy pojawią się 44 i 44 ~Roland 8 2021-09-16 15:07
Kiedy jakieś dobre ESPI? ~Borys 5 2021-09-16 08:12
Rekomencdacja DM Trigon 87,2 ~Ciekawy 19 2021-09-15 19:42
Wierzycie, że PCF nie ma żadnej wiedzy o zyskach? ~Henio 4 2021-09-15 18:37
Nowy tytuł AAA ~Kula 3 2021-09-14 21:14
Hot16challenge2 - filmik dla równowagi. ~MYTH 3 2021-09-14 20:20
Wyniki Q2 - Konsensus ~ted 4 2021-09-13 16:32
Nie bójcie żaby ~Ciekawy 1 2021-09-13 16:16
Tantiemy - wyjście z sytuacji ~Ciekawy 8 2021-09-12 18:25
Jaki macie sposób żeby wytrzymac spadkii ~Ciekawy 24 2021-09-12 17:16
Wcinam szczawik ~buahahahah 2 2021-09-12 17:04
co tam leszcze ~buahahahah 6 2021-09-12 15:47
[x]
PCFGROUP 0,61% 3,29 2026-06-25 14:56:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.