| Po 20..Kupimy pracownicze.. | ~Fun | 1 | 2021-10-15 23:05 |
| Pracownicze.. Czekamy z koszami.. | ~Fun | 1 | 2021-10-15 23:05 |
| Polska giełda to jest jakiś żart | ~Dzikidzik | 4 | 2021-10-15 19:33 |
| Czy już warto kupić pod dywidendę i tantiem | ~Janek | 1 | 2021-10-14 20:28 |
| może być płacz | ~sit | 13 | 2021-10-14 13:26 |
| Witam | ~Expert | 3 | 2021-10-14 08:48 |
| Przegrywy | ~Buahaha | 5 | 2021-10-14 08:47 |
| EWIDENTNIE LECI NA 20 ZŁ. KWESTIA CZASU I CIERPLIWOŚCI. | ~BANKIER | 3 | 2021-10-14 08:14 |
| Idziemy na 38... | ~Fun | 7 | 2021-10-13 15:38 |
| Nowe reko od pekao | ~RoB | 24 | 2021-10-13 12:42 |
| Duży patch w listopadzie | ~gość | 11 | 2021-10-12 12:36 |
| Skończcie naganiać na spadki | ~Ciekawy | 7 | 2021-10-12 09:25 |
| qpa dalej leci w otchłań kanalizy | ~zx | 8 | 2021-10-11 19:23 |
| Czekamy na 36 zloty… | ~Observator | 4 | 2021-10-11 01:27 |
| Koszty zarzadu 8 mln w kwartal? O co kaman? | l195 | 20 | 2021-10-11 01:26 |
| Pod rozwage | l195 | 22 | 2021-10-11 01:24 |
| Ktos ma inne zdanie? | l195 | 22 | 2021-10-11 01:24 |
| Kiedy PCF przejmie Farm51? | ~PCF51 | 4 | 2021-10-11 01:22 |
| Ale was boli | ~Buahahah | 5 | 2021-10-11 01:10 |
| 55 zł już wkrótce | palotrader | 3 | 2021-10-07 22:49 |
| papier sukcesywnie wybierany | palotrader | 22 | 2021-10-07 22:27 |
| Co tam leszczyki stopy up | ~Buahaha | 3 | 2021-10-07 06:28 |
| People can't fly | ~max | 2 | 2021-10-06 11:48 |
| Kto pamięta? | ~RoB | 11 | 2021-10-05 18:46 |
| PCF to w tej chwli jedna z najbardziej niedoszacowanych spółek! | ~bananastreet_pl | 2 | 2021-10-05 00:38 |
| Promka 50% i co?? | ~Inwestor | 19 | 2021-10-04 23:22 |
| Rośnie a spada | ~zx | 1 | 2021-10-04 18:05 |
| Ciekaw jestem kiedy zaczną uśredniać Ci co wyżej brali | ~Honza | 1 | 2021-10-04 15:48 |
| no i jak tam leszczyki | ~buahahahah | 1 | 2021-10-04 13:39 |
| Niedowartościowany PCF | ~Adi | 13 | 2021-10-04 08:57 |