Forum giełdowe spółki PCF GROUP

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Po 20..Kupimy pracownicze.. ~Fun 1 2021-10-15 23:05
Pracownicze.. Czekamy z koszami.. ~Fun 1 2021-10-15 23:05
Polska giełda to jest jakiś żart ~Dzikidzik 4 2021-10-15 19:33
Czy już warto kupić pod dywidendę i tantiem ~Janek 1 2021-10-14 20:28
może być płacz ~sit 13 2021-10-14 13:26
Witam ~Expert 3 2021-10-14 08:48
Przegrywy ~Buahaha 5 2021-10-14 08:47
EWIDENTNIE LECI NA 20 ZŁ. KWESTIA CZASU I CIERPLIWOŚCI. ~BANKIER 3 2021-10-14 08:14
Idziemy na 38... ~Fun 7 2021-10-13 15:38
Nowe reko od pekao ~RoB 24 2021-10-13 12:42
Duży patch w listopadzie ~gość 11 2021-10-12 12:36
Skończcie naganiać na spadki ~Ciekawy 7 2021-10-12 09:25
qpa dalej leci w otchłań kanalizy ~zx 8 2021-10-11 19:23
Czekamy na 36 zloty… ~Observator 4 2021-10-11 01:27
Koszty zarzadu 8 mln w kwartal? O co kaman? l195 20 2021-10-11 01:26
Pod rozwage l195 22 2021-10-11 01:24
Ktos ma inne zdanie? l195 22 2021-10-11 01:24
Kiedy PCF przejmie Farm51? ~PCF51 4 2021-10-11 01:22
Ale was boli ~Buahahah 5 2021-10-11 01:10
55 zł już wkrótce palotrader 3 2021-10-07 22:49
papier sukcesywnie wybierany palotrader 22 2021-10-07 22:27
Co tam leszczyki stopy up ~Buahaha 3 2021-10-07 06:28
People can't fly ~max 2 2021-10-06 11:48
Kto pamięta? ~RoB 11 2021-10-05 18:46
PCF to w tej chwli jedna z najbardziej niedoszacowanych spółek! ~bananastreet_pl 2 2021-10-05 00:38
Promka 50% i co?? ~Inwestor 19 2021-10-04 23:22
Rośnie a spada ~zx 1 2021-10-04 18:05
Ciekaw jestem kiedy zaczną uśredniać Ci co wyżej brali ~Honza 1 2021-10-04 15:48
no i jak tam leszczyki ~buahahahah 1 2021-10-04 13:39
Niedowartościowany PCF ~Adi 13 2021-10-04 08:57
[x]
PCFGROUP -1,36% 3,27 2026-06-19 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.