|
Dawac na 0,20
|
~magnat6663
|
2
|
2022-04-19 12:36
|
|
-10%
|
~Sss
|
8
|
2022-04-19 11:18
|
|
Wajcha do góry
|
~obserwator
|
2
|
2022-04-19 11:01
|
|
Będzie dobrze ....
|
~oneTwo
|
2
|
2022-04-19 09:47
|
|
JAK TAM NAGANIACZE? KIEDY 5 zł?
|
~oneTwo
|
1
|
2022-04-19 09:22
|
|
Witam ponownie na pokładzie
|
seba_567
|
6
|
2022-04-19 07:37
|
|
TERAZ WYOBRASCIE SOBIE ŻE KTOŚ CHCE 100TYŚ I MAM 50 GR
|
~Filipek
|
15
|
2022-04-18 21:34
|
|
Kupiłem po 39 sprzedam minimum 5 zł
|
~młody
|
8
|
2022-04-18 20:38
|
|
ROCCA Producent domów bez pozwoleń 35m2
|
~Miś
|
2
|
2022-04-17 08:58
|
|
Tak jak pisałem dziś o 13.00 mamy 0,42 na pokładzie.
|
~smok
|
2
|
2022-04-15 11:27
|
|
SZOK - NIEDOWIERZANIE !!!! czytać !!!!!!!!!!!!
|
~oneTwo
|
6
|
2022-04-14 20:53
|
|
ZDROWYCH SPOKOJNYCH SMACZNEGO JAJAK
|
~Filipek
|
1
|
2022-04-14 18:05
|
|
Odpal rakiety
|
~Onetwo
|
4
|
2022-04-14 17:01
|
|
Zielona wiosna
|
~Onetwo
|
4
|
2022-04-14 15:08
|
|
Radzę kupować póki tanio
|
~Karol
|
4
|
2022-04-14 15:01
|
|
Rusza na szczyt
|
~Onetwo
|
1
|
2022-04-14 13:41
|
|
Gram w zielone
|
~Onetwo
|
1
|
2022-04-14 13:26
|
|
Jusz startuje mega rakietom do gury
|
~Onetwo
|
3
|
2022-04-14 13:24
|
|
NIKT NIE SPRZEDAJE TRZYMAMY NA 2 ZŁ
|
~Filipek
|
24
|
2022-04-14 13:21
|
|
Zielono mi
|
~Onetwo
|
1
|
2022-04-14 13:04
|
|
I TO BY BYŁO NA TYLE ..... czerwień !
|
~oneTwo
|
5
|
2022-04-14 13:03
|
|
Cena nominalna akcji to 0,10 zł - czyli jeszcze daleko.....
|
~kolo_player
|
8
|
2022-04-14 11:58
|
|
poziom 0,40
|
~witam
|
1
|
2022-04-14 10:38
|
|
KTO SPRZEDA PERELKE NA STRACIE TO GŁUPEK
|
~Filipek
|
11
|
2022-04-14 09:46
|
|
@@@ DZIŚ ZIELONO??? MOŻE NOTOWANIA SIĘ POPSUŁY ??? @@@
|
~oneTwo
|
5
|
2022-04-14 09:36
|
|
!!!!!! @@@@@@ PANIKA !!!!! @@@@@@@
|
~oneTwo
|
2
|
2022-04-13 21:24
|
|
Zaraz wystrzal w górę!!!!
|
~oneTwo
|
1
|
2022-04-13 21:08
|
|
OMG
|
~oneTwo
|
1
|
2022-04-13 20:39
|
|
Widzieli wy kiedy studnie bez dna ???
|
~oneTwo
|
1
|
2022-04-13 20:38
|
|
0,4010 zł .... 0,0410 podobne ?
|
~oneTwo
|
1
|
2022-04-13 20:36
|