Forum giełdowe spółki ONE SOLUTION SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dawac na 0,20 ~magnat6663 2 2022-04-19 12:36
-10% ~Sss 8 2022-04-19 11:18
Wajcha do góry ~obserwator 2 2022-04-19 11:01
Będzie dobrze .... ~oneTwo 2 2022-04-19 09:47
JAK TAM NAGANIACZE? KIEDY 5 zł? ~oneTwo 1 2022-04-19 09:22
Witam ponownie na pokładzie seba_567 6 2022-04-19 07:37
TERAZ WYOBRASCIE SOBIE ŻE KTOŚ CHCE 100TYŚ I MAM 50 GR ~Filipek 15 2022-04-18 21:34
Kupiłem po 39 sprzedam minimum 5 zł ~młody 8 2022-04-18 20:38
ROCCA Producent domów bez pozwoleń 35m2 ~Miś 2 2022-04-17 08:58
Tak jak pisałem dziś o 13.00 mamy 0,42 na pokładzie. ~smok 2 2022-04-15 11:27
SZOK - NIEDOWIERZANIE !!!! czytać !!!!!!!!!!!! ~oneTwo 6 2022-04-14 20:53
ZDROWYCH SPOKOJNYCH SMACZNEGO JAJAK ~Filipek 1 2022-04-14 18:05
Odpal rakiety ~Onetwo 4 2022-04-14 17:01
Zielona wiosna ~Onetwo 4 2022-04-14 15:08
Radzę kupować póki tanio ~Karol 4 2022-04-14 15:01
Rusza na szczyt ~Onetwo 1 2022-04-14 13:41
Gram w zielone ~Onetwo 1 2022-04-14 13:26
Jusz startuje mega rakietom do gury ~Onetwo 3 2022-04-14 13:24
NIKT NIE SPRZEDAJE TRZYMAMY NA 2 ZŁ ~Filipek 24 2022-04-14 13:21
Zielono mi ~Onetwo 1 2022-04-14 13:04
I TO BY BYŁO NA TYLE ..... czerwień ! ~oneTwo 5 2022-04-14 13:03
Cena nominalna akcji to 0,10 zł - czyli jeszcze daleko..... ~kolo_player 8 2022-04-14 11:58
poziom 0,40 ~witam 1 2022-04-14 10:38
KTO SPRZEDA PERELKE NA STRACIE TO GŁUPEK ~Filipek 11 2022-04-14 09:46
@@@ DZIŚ ZIELONO??? MOŻE NOTOWANIA SIĘ POPSUŁY ??? @@@ ~oneTwo 5 2022-04-14 09:36
!!!!!! @@@@@@ PANIKA !!!!! @@@@@@@ ~oneTwo 2 2022-04-13 21:24
Zaraz wystrzal w górę!!!! ~oneTwo 1 2022-04-13 21:08
OMG ~oneTwo 1 2022-04-13 20:39
Widzieli wy kiedy studnie bez dna ??? ~oneTwo 1 2022-04-13 20:38
0,4010 zł .... 0,0410 podobne ? ~oneTwo 1 2022-04-13 20:36
[x]
1SOLUTION 0,44% 0,09 2026-06-19 14:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.