|
Król tygodnia
|
~Martyna
|
1
|
2022-02-02 22:41
|
|
Szał zakupów od samego rana. Kto nie kupi ten Jeleń
|
~Vida
|
11
|
2022-02-02 22:13
|
|
Szwedo
|
~traver
|
3
|
2022-02-02 19:43
|
|
Największy biznes to teraz testy Covid dzienna sprzedaż !
|
~Lut
|
1
|
2022-02-02 19:06
|
|
CZYTAĆ MIĘDZY WIERSZAMI
|
~piszpanjan
|
4
|
2022-02-02 17:25
|
|
7 z 15 milionow akcji przemielono od otwarcia
|
~ubrany
|
1
|
2022-02-02 16:02
|
|
Pociąg jutro odjeżdza z perony 1,18--------> 3 zł
|
~ice
|
6
|
2022-02-02 15:51
|
|
NAGANIACZE Z INVENTION UWAŻAĆ TAM JUŻ -70%
|
~Heje
|
7
|
2022-02-02 15:50
|
|
Prawie na każdej spółce
|
~piszpanjan
|
1
|
2022-02-02 15:46
|
|
Spółdzielnia ustawiać się na dolne widły 0,968
|
~heniek
|
5
|
2022-02-02 15:10
|
|
Ale kicha gdzie zmierza ten papier
|
~kizo89
|
1
|
2022-02-02 15:08
|
|
Takie piękne info. 50 mln.
|
~wow
|
2
|
2022-02-02 14:38
|
|
W styczniu sprzedano 4 mln testów do samokontroli ! covid
|
~Marti
|
3
|
2022-02-02 14:36
|
|
Czy 5zł to dobra cena?
|
~a_jednak
|
1
|
2022-02-02 14:21
|
|
Wytrzepią i jeszcze dzisiaj górne widły
|
~lucky
|
4
|
2022-02-02 13:57
|
|
Firma się rozkręca, z roku na rok coraz lepiej
|
~Dariusz
|
9
|
2022-02-02 13:25
|
|
ile dzis tu na minusie bedzie ? a jutro ile na minusie ?
|
~marcin
|
1
|
2022-02-02 13:23
|
|
Wczoraj myślałem że poniżej 1.5 nie kupię
|
~Gustav
|
2
|
2022-02-02 12:45
|
|
Wartość portfela bliska 100 mln
|
~Gustav
|
1
|
2022-02-02 12:38
|
|
Po tym info dziś powinien być po 2zł
|
~wow
|
4
|
2022-02-02 12:37
|
|
Patrowicz i Piwoński to nie ten adres
|
~Gustav
|
1
|
2022-02-02 12:37
|
|
moze ktos zna dobry przepis na bigos?
|
~marcin
|
1
|
2022-02-02 11:27
|
|
Wartosć nominalna porfeli jaka ma ONE SOLUTION to 50 mln zł !
|
~as
|
9
|
2022-02-02 10:27
|
|
Dno odbiło, czas na kółko
|
~Mach
|
1
|
2022-02-02 10:20
|
|
-30% DZISIAJ.!
|
~zarawracam
|
2
|
2022-02-02 10:09
|
|
Wstajemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! INFO
|
~pobudka
|
8
|
2022-02-02 10:07
|
|
Międlar będzie sypał akcjami?
|
~dexus
|
2
|
2022-02-02 10:04
|
|
za tydzien dwa pewnie po 10 groszy nie bedzie chetnych
|
~Znawca
|
2
|
2022-02-02 10:03
|
|
Niezły badziew
|
~Napohybeltrolom
|
2
|
2022-02-02 10:00
|
|
opłaci się brać po 95 groszy?
|
~heniek
|
1
|
2022-02-02 09:57
|