Forum giełdowe spółki ONE SOLUTION SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Król tygodnia ~Martyna 1 2022-02-02 22:41
Szał zakupów od samego rana. Kto nie kupi ten Jeleń ~Vida 11 2022-02-02 22:13
Szwedo ~traver 3 2022-02-02 19:43
Największy biznes to teraz testy Covid dzienna sprzedaż ! ~Lut 1 2022-02-02 19:06
CZYTAĆ MIĘDZY WIERSZAMI ~piszpanjan 4 2022-02-02 17:25
7 z 15 milionow akcji przemielono od otwarcia ~ubrany 1 2022-02-02 16:02
Pociąg jutro odjeżdza z perony 1,18--------> 3 zł ~ice 6 2022-02-02 15:51
NAGANIACZE Z INVENTION UWAŻAĆ TAM JUŻ -70% ~Heje 7 2022-02-02 15:50
Prawie na każdej spółce ~piszpanjan 1 2022-02-02 15:46
Spółdzielnia ustawiać się na dolne widły 0,968 ~heniek 5 2022-02-02 15:10
Ale kicha gdzie zmierza ten papier ~kizo89 1 2022-02-02 15:08
Takie piękne info. 50 mln. ~wow 2 2022-02-02 14:38
W styczniu sprzedano 4 mln testów do samokontroli ! covid ~Marti 3 2022-02-02 14:36
Czy 5zł to dobra cena? ~a_jednak 1 2022-02-02 14:21
Wytrzepią i jeszcze dzisiaj górne widły ~lucky 4 2022-02-02 13:57
Firma się rozkręca, z roku na rok coraz lepiej ~Dariusz 9 2022-02-02 13:25
ile dzis tu na minusie bedzie ? a jutro ile na minusie ? ~marcin 1 2022-02-02 13:23
Wczoraj myślałem że poniżej 1.5 nie kupię ~Gustav 2 2022-02-02 12:45
Wartość portfela bliska 100 mln ~Gustav 1 2022-02-02 12:38
Po tym info dziś powinien być po 2zł ~wow 4 2022-02-02 12:37
Patrowicz i Piwoński to nie ten adres ~Gustav 1 2022-02-02 12:37
moze ktos zna dobry przepis na bigos? ~marcin 1 2022-02-02 11:27
Wartosć nominalna porfeli jaka ma ONE SOLUTION to 50 mln zł ! ~as 9 2022-02-02 10:27
Dno odbiło, czas na kółko ~Mach 1 2022-02-02 10:20
-30% DZISIAJ.! ~zarawracam 2 2022-02-02 10:09
Wstajemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! INFO ~pobudka 8 2022-02-02 10:07
Międlar będzie sypał akcjami? ~dexus 2 2022-02-02 10:04
za tydzien dwa pewnie po 10 groszy nie bedzie chetnych ~Znawca 2 2022-02-02 10:03
Niezły badziew ~Napohybeltrolom 2 2022-02-02 10:00
opłaci się brać po 95 groszy? ~heniek 1 2022-02-02 09:57
[x]
1SOLUTION -0,22% 0,09 2026-06-26 15:37:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.