|
Muszę kupić jak najwięcej dzis, tylko czy zdążę, oby, oby
|
~Kupuje
|
4
|
2023-01-30 18:37
|
|
Marnujecie śwój czas czekając na 10 czy 11 gr,to już historia...
|
~doswiadczony
|
7
|
2023-01-30 18:33
|
|
Lalala.... Rosnę i Rosnę....
|
~Pain
|
10
|
2023-01-30 17:58
|
|
Historycznie patrząć to raport 4kw. za dwa tygodnie
|
~nienajnowszy
|
2
|
2023-01-30 16:37
|
|
Ktoś ma sporo do wysypania, sypie i sypie
|
~Ej
|
8
|
2023-01-30 16:34
|
|
8gr najniższy wyniar kary
|
~Elchapo
|
3
|
2023-01-30 13:18
|
|
NGG rozbiło bank!
|
~XXL
|
11
|
2023-01-27 12:18
|
|
Kto znowu tak sypie!!!!
|
~Cojest
|
6
|
2023-01-27 10:38
|
|
No i ktoś sypnął po 0.11 zł ! Tragedia
|
~Adi
|
3
|
2023-01-27 09:53
|
|
Dzisiaj zamek 13+
|
~Błażej
|
5
|
2023-01-26 22:40
|
|
Wyniki podali tylko na Nintendo
|
~okonn
|
2
|
2023-01-26 22:30
|
|
Jutro witamy 0.10 z przodu :))
|
~Adi
|
3
|
2023-01-26 22:24
|
|
Super ! Widać że infa nie przekonywują inwestorów na longa
|
~Adi
|
4
|
2023-01-26 19:29
|
|
I jak groszołapy? Odbija się chciwość czkawką?
|
~Jarek
|
4
|
2023-01-26 15:55
|
|
Słaba ta podbitka
|
~wartedascws
|
2
|
2023-01-26 15:43
|
|
znowu was ubrali...
|
~jan
|
8
|
2023-01-26 15:33
|
|
Spółka Dziadowska nawet 20 mln zysku nie ruszy tego
|
~Xxx
|
5
|
2023-01-26 11:08
|
|
Czujecie się zaskoczeni? Bo ja nie
|
~Pain
|
9
|
2023-01-26 09:24
|
|
Uciekamy !!!!!!!
|
~Pain
|
1
|
2023-01-26 09:23
|
|
-70%
|
~XMAS
|
1
|
2023-01-26 08:52
|
|
$$$$$$$$$$$$ SZARA RZECZYWISTOŚĆ $$$$$$$$$$$$$$$$
|
~Żenada
|
2
|
2023-01-26 01:18
|
|
Widać ze ludziom wystarczy 20 % zarobku bo odrazu sprzedaja
|
~Adi
|
4
|
2023-01-25 21:27
|
|
One more level , ghost runer 2 , będzie hitem
|
~Prezes
|
2
|
2023-01-25 16:34
|
|
Tokeny
|
~Jan
|
1
|
2023-01-25 16:33
|
|
Taką perełkę to nawet z prawej warto brać
|
~Myślę
|
8
|
2023-01-25 16:05
|
|
Spokojnie drobny spadek i ruszamy,niżej nie będzie !!!
|
~mistrzu
|
3
|
2023-01-25 15:53
|
|
Będziecie brać po 0,15 czy dopiero jak będzie 0,20 lub wyżej?
|
~cieniasy
|
2
|
2023-01-25 15:19
|
|
Jutro powrót na 0.10 zł . Widać ze dobre infa nie działają
|
~Xxx
|
4
|
2023-01-25 15:12
|
|
up
|
~Maja
|
2
|
2023-01-25 14:55
|
|
Problem jest ze maja 170 mln akcji to i tak zjazd na 0,05gr
|
~Giga
|
2
|
2023-01-25 14:19
|