Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Muszę kupić jak najwięcej dzis, tylko czy zdążę, oby, oby ~Kupuje 4 2023-01-30 18:37
Marnujecie śwój czas czekając na 10 czy 11 gr,to już historia... ~doswiadczony 7 2023-01-30 18:33
Lalala.... Rosnę i Rosnę.... ~Pain 10 2023-01-30 17:58
Historycznie patrząć to raport 4kw. za dwa tygodnie ~nienajnowszy 2 2023-01-30 16:37
Ktoś ma sporo do wysypania, sypie i sypie ~Ej 8 2023-01-30 16:34
8gr najniższy wyniar kary ~Elchapo 3 2023-01-30 13:18
NGG rozbiło bank! ~XXL 11 2023-01-27 12:18
Kto znowu tak sypie!!!! ~Cojest 6 2023-01-27 10:38
No i ktoś sypnął po 0.11 zł ! Tragedia ~Adi 3 2023-01-27 09:53
Dzisiaj zamek 13+ ~Błażej 5 2023-01-26 22:40
Wyniki podali tylko na Nintendo ~okonn 2 2023-01-26 22:30
Jutro witamy 0.10 z przodu :)) ~Adi 3 2023-01-26 22:24
Super ! Widać że infa nie przekonywują inwestorów na longa ~Adi 4 2023-01-26 19:29
I jak groszołapy? Odbija się chciwość czkawką? ~Jarek 4 2023-01-26 15:55
Słaba ta podbitka ~wartedascws 2 2023-01-26 15:43
znowu was ubrali... ~jan 8 2023-01-26 15:33
Spółka Dziadowska nawet 20 mln zysku nie ruszy tego ~Xxx 5 2023-01-26 11:08
Czujecie się zaskoczeni? Bo ja nie ~Pain 9 2023-01-26 09:24
Uciekamy !!!!!!! ~Pain 1 2023-01-26 09:23
-70% ~XMAS 1 2023-01-26 08:52
$$$$$$$$$$$$ SZARA RZECZYWISTOŚĆ $$$$$$$$$$$$$$$$ ~Żenada 2 2023-01-26 01:18
Widać ze ludziom wystarczy 20 % zarobku bo odrazu sprzedaja ~Adi 4 2023-01-25 21:27
One more level , ghost runer 2 , będzie hitem ~Prezes 2 2023-01-25 16:34
Tokeny ~Jan 1 2023-01-25 16:33
Taką perełkę to nawet z prawej warto brać ~Myślę 8 2023-01-25 16:05
Spokojnie drobny spadek i ruszamy,niżej nie będzie !!! ~mistrzu 3 2023-01-25 15:53
Będziecie brać po 0,15 czy dopiero jak będzie 0,20 lub wyżej? ~cieniasy 2 2023-01-25 15:19
Jutro powrót na 0.10 zł . Widać ze dobre infa nie działają ~Xxx 4 2023-01-25 15:12
up ~Maja 2 2023-01-25 14:55
Problem jest ze maja 170 mln akcji to i tak zjazd na 0,05gr ~Giga 2 2023-01-25 14:19
[x]
MUNAR -0,61% 0,33 2026-06-23 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.