Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ktoś zrzucił pakiet i zbił na -15 % . To nigdy nie urośnie ~Adi 5 2023-07-17 11:01
Ależ by się zdziwił jakby mu tego batona zjedli ~Plecak 6 2023-07-16 11:28
w nowa gra produkcji studia nggames ~inwestor 2 2023-07-14 14:35
Wszedł bym tu ale coś słabe i obroty macie ~Analityk 5 2023-07-14 10:17
Znowu was wygolą z akcji leszce. ~Hahhaa 3 2023-07-13 14:20
Varsav>pożyczanie akcji=zwała, drwina z akcjonariuszy ~Varsavtonie 3 2023-07-13 07:38
Usunęli niewygodny wątek o Łukaszku? ~Plecak 5 2023-07-12 20:56
Na varsav pożka akcji, shorty, kurs siee wali ~No 3 2023-07-11 19:24
Ustalenie daty premiery gry "Strike Force Kitty" na na konsoli Microsoft ~Super 2 2023-07-11 08:07
Zrzuty ida sypią jak leci i 7gr ~Grosze 1 2023-07-10 16:39
!!! Armagedon!!!!!!!! ~Dolne 2 2023-07-10 16:35
Więcej płaczków bo mozolnie idzie ~Hehe 2 2023-07-10 16:34
Lawina za lawina leszcz szaleje, pkc ~Dram 1 2023-07-10 16:24
Wyżymanie leszcza, sypią jak poczaskani!!! ~Dram 1 2023-07-10 16:20
I jest info ~Xd 3 2023-07-10 16:19
Tutaj większość ma akcjonariusze i to jest problem tej spoleczki ~Ngg 3 2023-07-10 16:01
Nowe minima ~Średniak 4 2023-07-10 12:55
Łukaszek? ~Matematyk 13 2023-07-10 11:42
Czy słychać już wycie ? ~Pain 2 2023-07-10 11:39
Czy prezes wypowie sie na temat ceny? ~fafsd 2 2023-07-10 11:31
Kupię akcje ~Bogdan 2 2023-07-08 00:12
Punch a Bunch - nowa gra na NS 20.07.23 ~Jac 5 2023-07-07 15:35
Do 20 gr ~Bombon 3 2023-07-06 16:20
Ale dajecie się obskubać z akcji. ~Upp 7 2023-07-06 14:22
Tu nie bierzecie ale jak będzie po 0.13 to będziecie brać ~Powodzenia 2 2023-07-06 11:19
Przyszłem po wasze akcje, cieszycie się to fajnie ~Werden 5 2023-07-06 09:51
Wstydzę się siebie w lustrze ~Pain 13 2023-07-05 17:04
Lubię patrzeć jak tracicie ~Pain 12 2023-07-05 14:06
Zagrania jedną akcją ~Zdezorientowany 3 2023-07-04 12:31
Ładne nas zrobili ! Idzie ku upadkowi kurs ! ~Adi 7 2023-07-03 09:25
[x]
MUNAR 6,54% 0,33 2026-06-26 16:14:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.