Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jutro rozpoczniemy marsz na 15gr ? ~Ania 10 2023-08-16 10:39
No i o to chodziło brawo, a jeszcze w poniedziałek brałem ~Jan 1 2023-08-16 09:59
Łukaszek zrobił swoje... ~creepy 3 2023-08-16 09:53
Gdzie te wzrosty??? A tyle nagonki ~Parodia 4 2023-08-16 09:51
Zebraki kupowało się po 7gr a nie ujadalo ~Hy 2 2023-08-16 09:51
zysk na akcje 0,002,wart ksiegowana akcje 0,0149 ~on 1 2023-08-16 09:19
NGG ostatnie podrygi kolkowiczow i leszczy ===>>> ODJAZD ~841109 1 2023-08-16 09:18
NGG ostatnie podrygi kolkowiczow i leszczy ===>>> ODJAZD ~841109 1 2023-08-16 09:18
brak kapitalu wlasnego ~on 1 2023-08-16 09:15
Kto dziś nie kupi ten gapa ~Bonito 1 2023-08-16 08:50
Kiedy pompa? ~Jw 1 2023-08-16 07:40
Dzięki Ania że znowu naganiasz jak przed świętami. ~Brawo 4 2023-08-16 06:48
fajnie by było ~anonim 2 2023-08-15 20:32
tak byc powinno ~ngg 3 2023-08-15 20:26
Jutro stawiam na + 50 % a wy ??? ~Xxx 2 2023-08-15 13:06
A gdzie te haha i reszta ujadaczy ? Już panikują ~Xxx 3 2023-08-15 10:22
Raport MEGA !!! W środę żegnamy poziom 0,08 !!! ~Adi 2 2023-08-15 09:09
Tu będzie 0.30 zł jeszcze w tym roku !! ~Ali 14 2023-08-14 14:55
Jak wam się podoba odbieranie? ~Jw 6 2023-08-14 02:54
Sesja odwrotu na ngg ~Ania 8 2023-08-11 14:07
Baton!!! Zaraz panika będzie! ~Jest 11 2023-08-11 09:10
Dlaczego nie sypiecie...? ~Dziwne 2 2023-08-10 12:06
Punch a Bunch - z pozytywnym przekazem marketingowym ~Jac 3 2023-08-10 09:08
Panie Prezesie jak tam zwroty i sprzedaż ostatnich releasów? ~Sid 3 2023-08-09 11:20
Haki wrzynaja się w gardziel ~Pain 1 2023-08-08 19:51
Spółka dno !!! Cały gaming rośnie tylko to spada ~Ryniu 5 2023-08-08 13:55
Które jelenie oddawały wczoraj, wystąp? ~Snickers 1 2023-08-04 15:08
Zapraszam ~Pain 4 2023-08-04 12:09
Łatwo daliście sobie odebrać akcje po taniości... ~Jw 22 2023-08-04 11:47
Macie poduszkę nie skaczecie? ~Śpioch 3 2023-08-04 11:46
[x]
MUNAR 6,54% 0,33 2026-06-26 16:14:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.