Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
piekielnie.... ~Jerry 1 2019-11-18 17:15
Wzrost sprzedaży o 522% vs IIQ / vs LY 480% ~RsportKwartalny 12 2019-11-18 12:47
skoro wywalili tyle akcji to teraz zdołują kurs ~analityk 11 2019-11-16 07:55
cała sesja sprzedaż a na koniec odpuścili i góra 5 akcjami ~analityk 5 2019-11-15 21:38
Dlaczego tak sprzedają skoro jest super?! ~analityk 6 2019-11-15 13:22
czyli doliczyli prawie pół miliona? ~Zabłocki 8 2019-11-15 09:55
dobiore pare k gołym okiem widać 20gr ~bankvabank 1 2019-11-15 09:46
Widać ~JK 1 2019-11-15 06:28
A cóż oni tam tak liczą???? ~Ciekawy 2 2019-11-14 22:34
raport późno tz, że słaby .fatalny nie ma się czym chwalic ~dudparek 1 2019-11-14 19:58
Czyli co, raport znowu o 23:59? ~xxxxxx 1 2019-11-14 19:52
nie wiem czy dobrze zrobiłem ~Zabłocki 3 2019-11-14 17:39
piękny zrzut łajna !!!!!!! ~tgr 1 2019-11-14 16:47
Dziś raport za III kwartał. ~JK 10 2019-11-14 15:19
Odpis wartości zobowiązań - 490.372 PLN / raport za IIIQ już 14/11 ~Jac 8 2019-11-13 20:40
no to dzisiaj 20GR!!!!! ~gier 1 2019-11-13 08:38
sprzedaż? ~Zabłocki 13 2019-11-12 21:16
W którą stronę ~JK 2 2019-11-12 16:38
sprzedaż musi być kiepska bo nie ma żadnego infa ~podaż 3 2019-11-12 10:16
Good knight info na qubic ~Bkroma 4 2019-11-09 08:55
GEOTRANS - zobaczcie raport. Kapitalizacja 30mln a zysk po 3 kw. 4,9 mln ~trein 2 2019-11-08 19:14
Rekt -zwiastun na youtube ~TopSteam 7 2019-11-08 16:57
Wystarczy 1% obrotów z FARM51 a będzie tu KOSMOS !!! ~tgr 30 2019-11-07 21:09
Ale to wam rośnie ~Dno 16 2019-11-06 15:00
Good night knight zrobi furorę ~Nowy 5 2019-11-03 18:52
sypać do woreczka sypać ~JERRY 1 2019-10-29 14:16
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum FDgames zmieniają zasady rachunkowości na NWZA lesterro 1 2019-10-29 12:45
Ktoś na siłę ~JERRY 3 2019-10-29 12:32
Dno ~Dno 22 2019-10-28 19:37
Przecież my nie ALIOR Bank !!! Kredytów frankowych tu nie było ! ~tgr 3 2019-10-26 10:39
[x]
MUNAR -1,23% 0,32 2026-06-24 12:24:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.