|
piekielnie....
|
~Jerry
|
1
|
2019-11-18 17:15
|
|
Wzrost sprzedaży o 522% vs IIQ / vs LY 480%
|
~RsportKwartalny
|
12
|
2019-11-18 12:47
|
|
skoro wywalili tyle akcji to teraz zdołują kurs
|
~analityk
|
11
|
2019-11-16 07:55
|
|
cała sesja sprzedaż a na koniec odpuścili i góra 5 akcjami
|
~analityk
|
5
|
2019-11-15 21:38
|
|
Dlaczego tak sprzedają skoro jest super?!
|
~analityk
|
6
|
2019-11-15 13:22
|
|
czyli doliczyli prawie pół miliona?
|
~Zabłocki
|
8
|
2019-11-15 09:55
|
|
dobiore pare k gołym okiem widać 20gr
|
~bankvabank
|
1
|
2019-11-15 09:46
|
|
Widać
|
~JK
|
1
|
2019-11-15 06:28
|
|
A cóż oni tam tak liczą????
|
~Ciekawy
|
2
|
2019-11-14 22:34
|
|
raport późno tz, że słaby .fatalny nie ma się czym chwalic
|
~dudparek
|
1
|
2019-11-14 19:58
|
|
Czyli co, raport znowu o 23:59?
|
~xxxxxx
|
1
|
2019-11-14 19:52
|
|
nie wiem czy dobrze zrobiłem
|
~Zabłocki
|
3
|
2019-11-14 17:39
|
|
piękny zrzut łajna !!!!!!!
|
~tgr
|
1
|
2019-11-14 16:47
|
|
Dziś raport za III kwartał.
|
~JK
|
10
|
2019-11-14 15:19
|
|
Odpis wartości zobowiązań - 490.372 PLN / raport za IIIQ już 14/11
|
~Jac
|
8
|
2019-11-13 20:40
|
|
no to dzisiaj 20GR!!!!!
|
~gier
|
1
|
2019-11-13 08:38
|
|
sprzedaż?
|
~Zabłocki
|
13
|
2019-11-12 21:16
|
|
W którą stronę
|
~JK
|
2
|
2019-11-12 16:38
|
|
sprzedaż musi być kiepska bo nie ma żadnego infa
|
~podaż
|
3
|
2019-11-12 10:16
|
|
Good knight info na qubic
|
~Bkroma
|
4
|
2019-11-09 08:55
|
|
GEOTRANS - zobaczcie raport. Kapitalizacja 30mln a zysk po 3 kw. 4,9 mln
|
~trein
|
2
|
2019-11-08 19:14
|
|
Rekt -zwiastun na youtube
|
~TopSteam
|
7
|
2019-11-08 16:57
|
|
Wystarczy 1% obrotów z FARM51 a będzie tu KOSMOS !!!
|
~tgr
|
30
|
2019-11-07 21:09
|
|
Ale to wam rośnie
|
~Dno
|
16
|
2019-11-06 15:00
|
|
Good night knight zrobi furorę
|
~Nowy
|
5
|
2019-11-03 18:52
|
|
sypać do woreczka sypać
|
~JERRY
|
1
|
2019-10-29 14:16
|
FDgames zmieniają zasady rachunkowości na NWZA
|
lesterro
|
1
|
2019-10-29 12:45
|
|
Ktoś na siłę
|
~JERRY
|
3
|
2019-10-29 12:32
|
|
Dno
|
~Dno
|
22
|
2019-10-28 19:37
|
|
Przecież my nie ALIOR Bank !!! Kredytów frankowych tu nie było !
|
~tgr
|
3
|
2019-10-26 10:39
|