Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zjadać tego 0.49 i jadimy na złotuwku ~InforMATOŁ 3 2020-07-13 16:37
Tutaj ktoś na pewno wchodzi !!! ~September1939 5 2020-07-13 16:35
to zapraszam dzis ponad 0.5 zl a do piątku 0.9 ~OkO 5 2020-07-13 16:22
panie January, czekamy na info o wejsciu w nasza perelke ~rolnik 9 2020-07-13 15:40
Przekroczy dzisiaj 0,50 ???? ~fazi777 4 2020-07-13 15:38
8 tys akcji ~TajemniczyDonPedro 20 2020-07-13 14:20
1 zł puka do /drzwi/ 1-4 tygodnie i to zobaczymy ~oki 4 2020-07-13 14:15
Sprzedawać? ~Spłukany_ale_wygran 6 2020-07-13 14:02
Tu sie kupuoje nie sprzedaje ,1zł niebawem ~fred 1 2020-07-13 13:59
1 zeta do końa tygodnia ~al 2 2020-07-13 13:58
czy w ngg wchodzi juz ten fundusz norweski co w forever? ~MarkusPlay 1 2020-07-13 13:55
To nic nie warte ~Leo 1 2020-07-13 13:55
zaraz widły ~testo 8 2020-07-13 13:51
NGG = SUNEX ~Wi-Fi 17 2020-07-13 13:42
Raczej 3bit ~as 1 2020-07-13 13:35
Tu będzie ~ja 1 2020-07-13 13:34
0.46 pękło lecimy dalej ~mielo 1 2020-07-13 13:28
mocno zasysa dzis, chyba dobijemy do 0,5 ~rolnik 16 2020-07-13 13:18
nowa gra na switch dziś weszła od NGG !!! ~paw3lz 17 2020-07-13 12:50
Creepy Tale - 55 pozycja w sklepie NS w zestawieniu „Avilable now” ~XXX 2 2020-07-13 12:48
ALE IDZIE!!! ~Nowicjusz 11 2020-07-13 12:25
Gra się zwróciła - odjazd !! ~up 10 2020-07-13 11:39
Koniec marzen ,sypie sie ,ucieczka trwa! ~faja 10 2020-07-13 11:39
Opór .46gr ~Pompon 3 2020-07-13 11:21
Wyżej nie bedzie to widac ,uciekaja !!!! ~faa 1 2020-07-13 11:15
Ewakuacja to oznacza zjazd ,panika rosnie ~faja 1 2020-07-13 11:14
Promocja dobiega konca ~Pompon 1 2020-07-13 10:17
Są siedem dni do przodu?Na dzień 20 lipca ?Prorocy? ~jarek 2 2020-07-13 09:46
Wyleszczanie ~Pompon 1 2020-07-13 09:39
Creepy Tale 2 ~mango 7 2020-07-13 09:36
[x]
MUNAR 6,54% 0,33 2026-06-26 16:14:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.