Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Raport za Q2 14 sierpnia ~uuu 7 2020-07-15 22:47
Zaczyna się zwala, kurs strzelil, ewakuacja zaczela sie ~Mistrzgpw 2 2020-07-15 22:43
Nastroje negatywne czyli na dolne widły celujemy ~Jojo 1 2020-07-15 22:39
dziwne to ~nikt 8 2020-07-15 18:51
Jeszcze jest trochę sypaczy na 0.50 -0.54 ~September1939 4 2020-07-15 15:43
do raportu przebijemy bariere 1 zl ~wieloletniInwestor 1 2020-07-15 15:35
NGG a PlayWay - analogie ~Maciek 5 2020-07-15 11:52
ten kto teraz sprzedaje akcje to sprzedaje swoją przyszłość ~nikt 4 2020-07-15 11:40
Baton rozebrany bardzo ładnie ~September1939 14 2020-07-15 10:55
przed chwilą po 53gr nie chcieli sprzedawać a teraz nawet po 51 chce ~okonn 2 2020-07-15 10:55
Coś nie ma siły, powoli do góry ~Prz3mo 10 2020-07-15 10:22
Wykres 10 dniowy klaruje się do dalszego wzrostu na kolejny schodek ~Makler-ARTI 20 2020-07-15 09:54
ale ssanie nikt nie sprzedaje - pakiety pkc ~nikt 1 2020-07-15 09:48
JUTRO 100% w górę !!!!! Zapinać pasy ~jonasz 10 2020-07-15 09:34
o co chodzi z tym raportem ~nikt 4 2020-07-15 08:41
0,50 to jest dopiero punkt wyjścia ,wzrosty z małymi korektami przed ~oki 2 2020-07-14 22:30
Spokojnie przecież cały czas nie może rosnąć ~September1939 4 2020-07-14 21:09
Korekta w biegu ? ~pio56 7 2020-07-14 21:06
Lepiej uciec jak spada gaming ~Alex 3 2020-07-14 20:43
Cierpliwość ~Marek 9 2020-07-14 19:40
oni są jedynie porterami ~Mimi 3 2020-07-14 19:38
Trzymać akcje ~New 7 2020-07-14 18:24
Cudowne wyleszczanie <3 ~Fan 7 2020-07-14 16:28
Ale kto sprytnie zaplanował korektę. ~Alois 5 2020-07-14 16:02
Prawie 10 milionów akcji się przemielilo bardzo ładnie ~September1939 1 2020-07-14 15:46
Kaplica ~Chu 1 2020-07-14 15:41
Brać po 50groszy promocja :) zaraz jazda do góry ~adriano938 1 2020-07-14 14:56
Akumulacja ~Fan 1 2020-07-14 14:48
Poszli na 4mass? Czy o co kaman? ~PosiadaczNGG 3 2020-07-14 14:44
Wywalania czas startv bankrut2020 1 2020-07-14 14:28
[x]
MUNAR 6,54% 0,33 2026-06-26 16:14:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.