|
Raport za Q2 14 sierpnia
|
~uuu
|
7
|
2020-07-15 22:47
|
|
Zaczyna się zwala, kurs strzelil, ewakuacja zaczela sie
|
~Mistrzgpw
|
2
|
2020-07-15 22:43
|
|
Nastroje negatywne czyli na dolne widły celujemy
|
~Jojo
|
1
|
2020-07-15 22:39
|
|
dziwne to
|
~nikt
|
8
|
2020-07-15 18:51
|
|
Jeszcze jest trochę sypaczy na 0.50 -0.54
|
~September1939
|
4
|
2020-07-15 15:43
|
|
do raportu przebijemy bariere 1 zl
|
~wieloletniInwestor
|
1
|
2020-07-15 15:35
|
|
NGG a PlayWay - analogie
|
~Maciek
|
5
|
2020-07-15 11:52
|
|
ten kto teraz sprzedaje akcje to sprzedaje swoją przyszłość
|
~nikt
|
4
|
2020-07-15 11:40
|
|
Baton rozebrany bardzo ładnie
|
~September1939
|
14
|
2020-07-15 10:55
|
|
przed chwilą po 53gr nie chcieli sprzedawać a teraz nawet po 51 chce
|
~okonn
|
2
|
2020-07-15 10:55
|
|
Coś nie ma siły, powoli do góry
|
~Prz3mo
|
10
|
2020-07-15 10:22
|
|
Wykres 10 dniowy klaruje się do dalszego wzrostu na kolejny schodek
|
~Makler-ARTI
|
20
|
2020-07-15 09:54
|
|
ale ssanie nikt nie sprzedaje - pakiety pkc
|
~nikt
|
1
|
2020-07-15 09:48
|
|
JUTRO 100% w górę !!!!! Zapinać pasy
|
~jonasz
|
10
|
2020-07-15 09:34
|
|
o co chodzi z tym raportem
|
~nikt
|
4
|
2020-07-15 08:41
|
|
0,50 to jest dopiero punkt wyjścia ,wzrosty z małymi korektami przed
|
~oki
|
2
|
2020-07-14 22:30
|
|
Spokojnie przecież cały czas nie może rosnąć
|
~September1939
|
4
|
2020-07-14 21:09
|
|
Korekta w biegu ?
|
~pio56
|
7
|
2020-07-14 21:06
|
|
Lepiej uciec jak spada gaming
|
~Alex
|
3
|
2020-07-14 20:43
|
|
Cierpliwość
|
~Marek
|
9
|
2020-07-14 19:40
|
|
oni są jedynie porterami
|
~Mimi
|
3
|
2020-07-14 19:38
|
|
Trzymać akcje
|
~New
|
7
|
2020-07-14 18:24
|
|
Cudowne wyleszczanie <3
|
~Fan
|
7
|
2020-07-14 16:28
|
|
Ale kto sprytnie zaplanował korektę.
|
~Alois
|
5
|
2020-07-14 16:02
|
|
Prawie 10 milionów akcji się przemielilo bardzo ładnie
|
~September1939
|
1
|
2020-07-14 15:46
|
|
Kaplica
|
~Chu
|
1
|
2020-07-14 15:41
|
|
Brać po 50groszy promocja :) zaraz jazda do góry
|
~adriano938
|
1
|
2020-07-14 14:56
|
|
Akumulacja
|
~Fan
|
1
|
2020-07-14 14:48
|
|
Poszli na 4mass? Czy o co kaman?
|
~PosiadaczNGG
|
3
|
2020-07-14 14:44
|
|
Wywalania czas startv
|
bankrut2020
|
1
|
2020-07-14 14:28
|