Forum giełdowe spółki MOLECURE SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Będzie nowy kupiec ~Rumun 5 2022-07-05 13:16
Tia ~Hm 2 2022-07-05 12:59
a ja kupuję zgodnie z radą ~AxeCapital 1 2022-07-05 11:43
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-07-05 09:07
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-07-05 09:05
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-07-05 09:05
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-07-05 09:05
Wiemy kto wyzbierał. ~Kotel 13 2022-07-05 09:01
Będzie mocne UP - Zarząd kupuje!!!! ~emka 1 2022-07-05 08:59
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-07-05 08:57
Miszcz ~Moon 1 2022-07-05 00:09
Obstawiam jutro 20 PLN ~Int 4 2022-07-04 22:50
W GÓRĘ I W DÓŁ ~RAZY 2 2022-07-04 21:32
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-07-04 20:45
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-07-04 20:45
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-07-04 20:44
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-07-04 19:27
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-07-04 19:27
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-07-04 19:26
Jak ktoś zaoferuje lepsza kasę za cząstkę to tydzień wideł !!!! ~Bossw 2 2022-07-04 17:30
Właśnie ktoś zgarnął 10 tys sztuk za jednym zamachem... ;-) ~zwiastun 6 2022-07-04 14:31
Noble Securities rekomenduje kupno -link ~Hiobownik 6 2022-07-04 12:22
Kto ubrany powyżej 50 zeta?.Jam zarobiony 10% ~arco 1 2022-07-04 10:30
mamy nowego ciecia _ ~arco 1 2022-07-04 09:44
Jam Golec arco, wiszę na haku 80%, jejku ~arco 1 2022-07-04 09:34
Mamy to, GILEAD.... ~Wygrany 5 2022-07-04 07:48
Jesteśmy na mocnym wsparciu . Kolejne + 10 ~Wikk 1 2022-07-03 23:20
Do 90 plnnn jeszcze trochę brakuje... ~Tyytyy 1 2022-07-03 23:19
Król biotech jest tylko jeden !!!! ~Mgry 1 2022-07-03 23:18
Wraca korona to i boom na medyczne artykul ~GOSC 2 2022-07-03 23:17
[x]
MOLECURE -0,35% 5,65 2026-06-22 13:25:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.