|
tego się nie spodziewałem - ocieramy się o górne widły
|
~XXX
|
2
|
2021-08-26 13:22
|
|
Ważka Doji
|
~BIOTECH
|
10
|
2021-08-26 10:46
|
|
BIOMED MA SWOJ LEK!!! Nareszcie!!!
|
~Biomed
|
2
|
2021-08-26 10:29
|
|
Kurs jest zbijany bo poleci wiekszy pakiecik
|
~qw
|
4
|
2021-08-25 14:28
|
|
Brawo polscy naukowcy z OAT !
|
~Wise
|
3
|
2021-08-25 11:49
|
|
Tu za 2-3 lata może być nawet 300 zł ale teraz zjazd na 10-20 zł
|
~AS
|
34
|
2021-08-25 09:45
|
|
Te 40 zł. to bardzo realne. Poczekamy
|
~Rostowski
|
8
|
2021-08-25 09:15
|
|
Welcome to Niagara Falls 25.8.2021r.
|
~LoL
|
1
|
2021-08-25 08:28
|
|
Powoli
|
~Łowcaokazji
|
11
|
2021-08-25 01:15
|
|
Dlaczego tak dobra spółka z takim potencjałem jak tak traktowana?
|
~FAKTY
|
13
|
2021-08-24 09:45
|
|
Pewnego dnia …
|
~Jon
|
2
|
2021-08-23 20:17
|
|
Welcome to Niagara Falls 23.8.2021r.
|
~LoL
|
3
|
2021-08-23 15:53
|
|
Komu puszczą gumki w majtkach jak zobaczy 20 zł.
|
~Rostowski
|
5
|
2021-08-23 10:31
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
9
|
2021-08-21 12:17
|
|
Ogołoceni z marzeń i godnej pracy. Trole po gender studies
|
~Lol
|
5
|
2021-08-21 00:08
|
|
Trudno, kupimy w sierpniu za 120 zl
|
~Triniwini
|
18
|
2021-08-21 00:07
|
|
Silna formacja wzrostowa na Harperze kilka sesji przed wynikami
|
~ObserwatoR
|
2
|
2021-08-20 23:05
|
|
Trolu, jestem tu od 13 zł i nie zobaczycie nawet cienia moich akcji
|
~Lol
|
5
|
2021-08-20 17:42
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2021-08-20 16:28
|
|
Nie ma zainteresowania … dlaczego ?
|
~Sass
|
15
|
2021-08-20 14:13
|
|
Cierpliwy to i kamień ugotuje
|
ozymandiasz
|
1
|
2021-08-19 22:58
|
|
OncoArendi Therapeutics rozpoczyna dwa nowe programy badań nad lekami
|
~wycena
|
2
|
2021-08-19 12:05
|
|
Żenić dziada, brak obrotów, LoL wyszedł dawno.
|
~Olaboga
|
8
|
2021-08-19 11:46
|
|
Okradzeni z marzeń, wykorzystani- akcjonariusze OAT
|
~Jamnik
|
4
|
2021-08-19 11:46
|
|
Niealkoholowe stluszczenie
|
~Hiobownik
|
3
|
2021-08-19 11:43
|
|
Chętnie odkupię po 40.
|
~Rostowski
|
4
|
2021-08-18 20:57
|
|
Do niezadowolonych z oat
|
~wróż
|
5
|
2021-08-18 18:53
|
|
Okradzeni z marzeń, wykorzystani- akcjonariusze OAT
|
~Lopez
|
2
|
2021-08-18 10:13
|
|
Akcjonariusze Oat okraszeni Labrygą, dramat.
|
~Wielki_Gatsby
|
17
|
2021-08-18 08:40
|
|
Absolutny Brak popytu, Trup i Labryga.
|
~Lanucia
|
5
|
2021-08-18 08:40
|