|
Co lepiej wziąć po 40zl MLS czy Mentzena?
|
~Invest
|
6
|
2024-07-09 16:57
|
|
Zawsze gdy kurs nad przepaścią pojawia się info, taki przypadek XD
|
~Dexter
|
2
|
2024-07-09 14:07
|
|
Pokaźny obrót przy pokaźnym wzroście
|
~lis
|
1
|
2024-07-09 14:05
|
|
Czyżby już kurs opadł bo upychacze akcji siedzą cicho
|
~CycuMitoman
|
1
|
2024-07-09 13:57
|
|
Zwykła spekulacyjna podbitka małym obrotem
|
~CycuMitoman
|
1
|
2024-07-09 13:13
|
|
Ocena analitykòw
|
~jurek1234
|
6
|
2024-07-09 13:02
|
|
Czy rezygnacja pani Stanek i Warzybok ma cos wspolnego z prowadzonym
|
~lol
|
16
|
2024-07-09 12:58
|
|
Tutaj warto keszować papierowe zyski tak szybko
|
~Dexter
|
1
|
2024-07-09 12:56
|
|
Wylazły łby spod kamieni i wyją o sukcesie
|
~Dexter
|
1
|
2024-07-09 12:35
|
|
To co, kolejna emisja w drodze?
|
~WielkiBIG
|
1
|
2024-07-09 10:42
|
|
Czy będzie kolejna emisja na pozyskanie kasy na zakup linii produkcyjnej
|
~CycuMitoman
|
13
|
2024-07-09 10:09
|
|
2 mln euro za wybrane składniki tej firmy to niby nie dużo.
|
~Jhon
|
8
|
2024-07-09 09:53
|
|
WOW - Grenzenbach to najwyższa półka
|
~bipv
|
3
|
2024-07-09 08:06
|
|
Grenzebach Envelon GmbH
|
~Igor
|
4
|
2024-07-08 22:53
|
|
PARKIET o ML System - największy beneficjent zielonej transformacji GPW!
|
~strateg
|
6
|
2024-07-08 16:30
|
|
Krach na btc, uderzy rykoszetem w mls
|
~BabaJaga
|
1
|
2024-07-08 06:43
|
|
czy mls pojdzie ściezka braster?
|
~CBA
|
2
|
2024-07-07 21:35
|
|
Prosto z parkietu.
|
~Jhon
|
1
|
2024-07-07 17:56
|
|
Boicie się? Czy jeszcze nie? Przyszły tydzień będzie ciężki
|
~Dexter
|
1
|
2024-07-06 12:20
|
|
Przegląd opcjj strategicznych z 23..05 - ile potrwa ten przegląd ?
|
~Lech
|
6
|
2024-07-05 20:27
|
|
Oj przydałby sie jakiś PiSior do spekulacji kursem
|
~GrubyJanuary
|
1
|
2024-07-05 18:10
|
|
Ale urwało . Tak jak pisałem że będzie. Tu pęknie 40
|
~Dexter
|
1
|
2024-07-05 17:06
|
|
Półmetek sesji 896 sztuk czemu nikt nie chce perły?
|
~Dexter
|
2
|
2024-07-05 12:29
|
|
Bitkojn masakra !!! Armagedon , tak jest z wydmuszkami , ostrzegam !!!!
|
~Dexter
|
2
|
2024-07-05 10:29
|
|
Szczęść Boże . Ratuj się kto może!
|
~Dexter
|
1
|
2024-07-05 09:27
|
|
chyba przebijemy 40 żyła, co myślicie? Gdzie wodospad się zatrzyma?
|
~Dexter
|
1
|
2024-07-05 09:25
|
|
Niech tam cyc , dex i rudy
|
~jurek1234
|
8
|
2024-07-04 18:33
|
|
Solaxxes - nowa współpraca
|
~mlsmls
|
2
|
2024-07-04 12:33
|
|
Słowa prezesa nt. QG z 2021 roku, 3 lata minęły i klapa
|
~CycuMitoman
|
3
|
2024-07-04 08:42
|
|
Prestiżowe kontrakty eksportowe...
|
~Texter
|
5
|
2024-07-03 18:01
|