Forum giełdowe spółki ML SYSTEM S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Co lepiej wziąć po 40zl MLS czy Mentzena? ~Invest 6 2024-07-09 16:57
Zawsze gdy kurs nad przepaścią pojawia się info, taki przypadek XD ~Dexter 2 2024-07-09 14:07
Pokaźny obrót przy pokaźnym wzroście ~lis 1 2024-07-09 14:05
Czyżby już kurs opadł bo upychacze akcji siedzą cicho ~CycuMitoman 1 2024-07-09 13:57
Zwykła spekulacyjna podbitka małym obrotem ~CycuMitoman 1 2024-07-09 13:13
Ocena analitykòw ~jurek1234 6 2024-07-09 13:02
Czy rezygnacja pani Stanek i Warzybok ma cos wspolnego z prowadzonym ~lol 16 2024-07-09 12:58
Tutaj warto keszować papierowe zyski tak szybko ~Dexter 1 2024-07-09 12:56
Wylazły łby spod kamieni i wyją o sukcesie ~Dexter 1 2024-07-09 12:35
To co, kolejna emisja w drodze? ~WielkiBIG 1 2024-07-09 10:42
Czy będzie kolejna emisja na pozyskanie kasy na zakup linii produkcyjnej ~CycuMitoman 13 2024-07-09 10:09
2 mln euro za wybrane składniki tej firmy to niby nie dużo. ~Jhon 8 2024-07-09 09:53
WOW - Grenzenbach to najwyższa półka ~bipv 3 2024-07-09 08:06
Grenzebach Envelon GmbH ~Igor 4 2024-07-08 22:53
PARKIET o ML System - największy beneficjent zielonej transformacji GPW! ~strateg 6 2024-07-08 16:30
Krach na btc, uderzy rykoszetem w mls ~BabaJaga 1 2024-07-08 06:43
czy mls pojdzie ściezka braster? ~CBA 2 2024-07-07 21:35
Prosto z parkietu. ~Jhon 1 2024-07-07 17:56
Boicie się? Czy jeszcze nie? Przyszły tydzień będzie ciężki ~Dexter 1 2024-07-06 12:20
Przegląd opcjj strategicznych z 23..05 - ile potrwa ten przegląd ? ~Lech 6 2024-07-05 20:27
Oj przydałby sie jakiś PiSior do spekulacji kursem ~GrubyJanuary 1 2024-07-05 18:10
Ale urwało . Tak jak pisałem że będzie. Tu pęknie 40 ~Dexter 1 2024-07-05 17:06
Półmetek sesji 896 sztuk czemu nikt nie chce perły? ~Dexter 2 2024-07-05 12:29
Bitkojn masakra !!! Armagedon , tak jest z wydmuszkami , ostrzegam !!!! ~Dexter 2 2024-07-05 10:29
Szczęść Boże . Ratuj się kto może! ~Dexter 1 2024-07-05 09:27
chyba przebijemy 40 żyła, co myślicie? Gdzie wodospad się zatrzyma? ~Dexter 1 2024-07-05 09:25
Niech tam cyc , dex i rudy ~jurek1234 8 2024-07-04 18:33
Solaxxes - nowa współpraca ~mlsmls 2 2024-07-04 12:33
Słowa prezesa nt. QG z 2021 roku, 3 lata minęły i klapa ~CycuMitoman 3 2024-07-04 08:42
Prestiżowe kontrakty eksportowe... ~Texter 5 2024-07-03 18:01
[x]
MLSYSTEM 0,41% 14,70 2026-06-26 16:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.