Forum giełdowe spółki ML SYSTEM S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wartość aktywów trwałych ponad 400 milionów ~Dexter 4 2025-01-09 23:32
TFI Millennium S.A. sprzedało 16990 szt. akcji w Q4 ~CycuMitoman 2 2025-01-09 22:53
Nationale sprzedaje akcje ~ella 1 2025-01-09 19:26
Obejmujący w IPO mają pełne kalesony ~Dexter 1 2025-01-09 18:11
tutaj musiało coś zajść ~wujekdzo 5 2025-01-09 17:58
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum techniczny IP37 czy ty dobrze piszesz? Chyba nie za bardzo akcjoinm 2 2025-01-09 16:01
200 backlog ~up 3 2025-01-09 15:30
Dzisiaj zostało pokonane historyczne minimum 17,10 ~Kamil 7 2025-01-09 14:34
Czy jeszcze w styczniu wniosek o upadłość? Tu nawet korekt nie ma w tych ~Iwan 1 2025-01-09 14:25
Teraz ci z IPO będą sprzedawać bo są w stracie ~Dexter 1 2025-01-09 13:59
27zł 80zł 65zł 578,7mlnzł ~Ratio 1 2025-01-08 23:27
Oj jacy wy tutaj w większości zatroskani ~pamięć_absolutna 4 2025-01-08 23:08
CD pudło będzie w szpitalach, szkołach, urzędach ~Dexter 2 2025-01-08 18:29
ale w koło jest wesoło ~wujekdzo 2 2025-01-08 18:26
Sprzedać dziada i na pkn ~Dexter 1 2025-01-08 18:12
NN dalej wywala ~Dexter 1 2025-01-08 16:01
prawie dno ~fiufiu 7 2025-01-08 15:27
Pytanie? ~raf 5 2025-01-08 09:13
MLS chyba już ma niewiele pieniędzy bo nawet nie będzie ich na ~Task 2 2025-01-07 21:35
Donald oddał rynek niemieckim firmom, link. MLS nic nie zgarnął ~Task 1 2025-01-07 20:20
Od czasu objęcia prezesury przez Stanek kurs spadł już o 20% ~Yogi 1 2025-01-07 20:17
Ale tu hossa , z kapci wyrywa XD ~Dexter 1 2025-01-07 09:39
Pkn... ~Dexter 1 2025-01-06 23:24
Tesla 2019 po 80zł a teraz ponad 1600zł, MLS wizjonera 2019 po 28 a ~Max 2 2025-01-06 22:20
nie słuchalem Dextera, usredniałem i ... ~załamka 5 2025-01-05 18:40
Polska prezydencja UE. ~henry 2 2025-01-03 23:36
Dla przypomnienia NN sprzedało 160000szt akcji ~Zawiedziony 10 2025-01-03 20:35
A ja polecam Bioceltix ~Miro 1 2025-01-03 17:43
528 000 szt. I na kazdej średnio 20 zł straty. ~Dexter 8 2025-01-03 16:40
Kiedy emisja? Wiadomo coś? Inwestor z zewnątrz czy z rynku? ~Jasio 3 2025-01-03 14:54
[x]
MLSYSTEM 0,27% 14,84 2026-06-22 13:08:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.