Forum giełdowe spółki ML SYSTEM S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dzisiaj lekka korekta w locie na początku ~upup 4 2025-01-29 13:37
UE OGŁOSI KONIEC ZIELONEGO ŁADU? ~Łysy 1 2025-01-29 13:24
Psy szczekają karawana jedzie dalej ~pieski 2 2025-01-29 12:56
Korekta ~Łukasz 3 2025-01-29 12:37
Zejdźcie na ziemię, styczeń się kończy i ani jednego dużego zamówienia ~Dariusz 4 2025-01-29 12:27
Korekta ~Łukasz 1 2025-01-29 11:55
Przypomnijcie kto i ile kupił po 65zł? ~Ratio 7 2025-01-29 11:43
Tu będzie mega wzrost ~Anna 1 2025-01-29 11:16
Zaraz gruby wysypie ~Kipuś 5 2025-01-29 10:49
Ubrani WYSTOMP!!!!! Będzie boleć ~Dexter 3 2025-01-29 10:13
ale cudnie was davidy maltretują ~wujekdzo 5 2025-01-28 22:56
31 marca nowy program czystego ~Tomek 9 2025-01-28 20:40
ale jazda ~dexx 8 2025-01-28 19:30
Ciekawostka,nie tylko panele elewacyjne ale i dachówka przez turków ~Kuzej 1 2025-01-28 19:21
Wolumen już stanowi 84% free float za ostatnie 3 miesiące ~Karol 1 2025-01-28 18:57
✏️ Czas na ATLANTIS ~krzyś 1 2025-01-28 18:23
UROŚNIE PONAD MAKSIMUM mirekfranek 1 2025-01-28 18:15
Bracia Turcy wchodzą! ~Widmo82 3 2025-01-28 18:08
Mądre słowa inwestora ~Dexter 297 2025-01-28 16:48
Wolumeny takie chodzą, że kurs dzień w dzień powinien rosnąć ~Darek 13 2025-01-28 16:04
Na tureckich forach piszą o dachówce Mls ~Grubo 2 2025-01-28 15:57
Elon Musk. ~ZnanyAnalityk 3 2025-01-28 15:46
Nie chcę straszyć, ale obroty są robione pakietamy ~Śledź 2 2025-01-28 14:41
Ptaszki ćwierkają ze to Elon ~Konstruktor 3 2025-01-28 14:26
Wzrost ~Anna 2 2025-01-28 13:27
Już wszystko jasne, podobno Cyc pracuje nad komputerem kwantowym ~Detektyw 1 2025-01-28 12:24
akcjoinm oddał pod 15 brane po 150 technik-at 4 2025-01-28 12:12
Skąd ten optymizm? ~Kosmaty 6 2025-01-28 12:11
juhuuuuuuuu! ale jazda, ale zabawa, ale jest fajnie!! ~gupi_Wiesiek 1 2025-01-28 09:31
Nieźle się jakiś fundek wyleszczył przy 14.5 technik-at 1 2025-01-28 09:28
[x]
MLSYSTEM 0,69% 14,52 2026-06-25 15:56:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.