Forum giełdowe spółki MILLENNIUM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
KIERUNEK NA SZYBKO 6 ZŁOTY ~lipton 16 2021-03-11 14:31
Czarodziej potrafi ~czarodziej 1 2021-03-10 18:14
Millennium straciło 69k ROR w ujęciu rocznym, oraz 137k w kwartalnym ~zz 5 2021-03-10 06:49
Powinniśmy zrobić tak, jak Czesi ~Obserwator 10 2021-03-09 15:21
Banki i tak wyjda na swoje i tego im życze.. ~seb 15 2021-03-09 07:18
Zyski Gobarto ~Intro 2 2021-03-08 21:22
Spadków nie będzie ... ~Obserwator 12 2021-03-08 13:22
Czy Millennium jeszcze kiedyś osiągnie 8 albo 9 zł? ~ed 4 2021-03-07 09:50
koniec LIBOR ~fftos 2 2021-03-05 13:24
mayday... mayday... ~Mayday 1 2021-03-03 14:46
kupowac hihi zal mi was !!!!!!!!!!2,99 zaklad mutacje itp ~dawac 1 2021-03-02 18:03
MOCNE KUPUJ NA MILLENNIUM ~lipton 1 2021-03-02 17:55
MOCNE SPRZEDAJ NA MILLENNIUM ~lipton 5 2021-03-02 14:56
W kwietniu c/wk będzie na poziomie 1 ~Ziom 5 2021-03-02 14:18
Swietna grupa, polecam ->!! ~Adamek 2 2021-02-28 10:32
niezły wał z tymi kredytami ~glosludu 19 2021-02-24 21:28
Długoterminowo będzie bajka ~Kuba 3 2021-02-24 19:54
Kapitalizacja Huuuge - 3 063 756 990 Kapitalizacja TSG - 3 815 338 275 ~Warto 2 2021-02-24 17:38
Inflacja ~Xxxx 2 2021-02-24 14:12
Millenium testuje ugody ~Gmm 1 2021-02-23 22:09
WYNIKI SUPER ~Ja 22 2021-02-23 14:38
a o wynikach ani słowa ? ~Millenium 1 2021-02-23 14:26
Wyniki ~zzz 2 2021-02-22 22:24
Ujawnienie wyników za 1kw. ~H1130 1 2021-02-22 10:51
MOCNE KUPUJ NA MILLENNIUM ~lipton 8 2021-02-19 10:41
Korekta ~Xxxx 6 2021-02-18 15:29
JAK NIC DZISIAJ JESZCZE NA MINUS!!!! rudy_g 1 2021-02-18 14:04
Górne widełki dadar123 3 2021-02-17 23:18
Dzielcie portfel. ~Invest 1 2021-02-17 16:36
ale pakiety lataja nawet po 700tys akcji, cos se bedzie dziac ~asd 2 2021-02-17 16:35
[x]
MILLENNIUM -0,64% 19,52 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.