|
Pierwsza linia oporu jest na 46 gr, a druga 58 gr. Zobaczymy
|
~Maxiking
|
4
|
2026-06-24 18:51
|
|
Dzisiaj +50%!!!!!!
|
~Inwestor
|
12
|
2026-06-24 18:28
|
|
To dopiero początek wzrostów!!!!!!
|
~Inwestor
|
3
|
2026-06-24 17:41
|
|
Jutro zjazd na 10gr PKC!!!!!
|
~Inwestor
|
8
|
2026-06-24 17:15
|
|
Czy jutro czekają nas kolejne spadki!!!! PKC!!!!!!
|
~Inwestor
|
4
|
2026-06-24 17:14
|
|
Jutro kolejny dzień spadków!!!!!!
|
~Inwestor
|
2
|
2026-06-24 17:12
|
|
Jutro przebijamy poniżej 0.30gr
|
~Inwestor
|
2
|
2026-06-24 17:10
|
|
ok. 21 mln akcji się przemieliło od dopuszczenia - bedzie dobrze
|
~don_kikut
|
2
|
2026-06-24 16:55
|
|
A jednak Inwestor miał Rację dziś +50%%%%%%
|
~Zdzisław
|
2
|
2026-06-24 15:22
|
|
Można brać?
|
~Wer
|
6
|
2026-06-24 14:59
|
|
Grają wsaprcie 30-31.6 gr
|
technik-at
|
8
|
2026-06-24 14:41
|
|
Wracamy na 1 zl szybciutko
|
~Ryba
|
1
|
2026-06-24 14:14
|
|
Partner do komercjalizacji Reffer AI w 4 krajach Płw. Arabskiego_ BRAWO
|
~Inwestor
|
3
|
2026-06-24 12:43
|
|
Czy ktoś powstrzyma te wpisy, tego niby "inwestora" ???
|
~Robert
|
10
|
2026-06-24 10:33
|
|
Tutaj do konca roku moze byc 5-7 zl
|
~Technik
|
33
|
2026-06-24 10:02
|
|
Refer w 4 krajach Pięknie Pięknie Pięknie!!!!!!
|
~Inwestor
|
1
|
2026-06-24 09:53
|
|
Zapinać pasy jedziemy na północ!!!!!
|
~Inwestor
|
1
|
2026-06-24 09:38
|
|
Co to za spółka krzak?
|
~pozdro
|
10
|
2026-06-24 08:54
|
|
Nie Martwić się!!! Dobrze że po INFO nie zleciało na 20gr!!!!!
|
~Inwestor
|
2
|
2026-06-23 23:22
|
|
Kiedy będzie 5zł bo mam obiecaną premię?
|
~Inwestor
|
1
|
2026-06-23 23:14
|
|
Zaraz tu będzie 50 groszy i się ustabilizuje
|
~Jarek
|
4
|
2026-06-23 22:33
|
|
Seria D wartość nominalna 93 grosze
|
~StefanGPW
|
12
|
2026-06-23 22:32
|
|
Nowa umowa
|
~Dk
|
2
|
2026-06-23 22:28
|
|
Rozszerze działalności o segment neurochirurgii
|
~Inwestor
|
2
|
2026-06-23 19:13
|
|
-------------------------------Good For You na relacje ze 120 szpitalami
|
~pol
|
2
|
2026-06-23 19:12
|
|
Mam pytanie
|
~Piszpanjan
|
2
|
2026-06-23 19:05
|
|
Bądźcie cierpliwi
|
~Tomasso
|
22
|
2026-06-23 18:37
|
|
W piątek szło zarobić spokojnie 70%
|
~Brando25
|
2
|
2026-06-23 17:57
|
|
umowa Diabetik
|
~pol
|
2
|
2026-06-23 16:54
|
|
Zawarcie umowy o strategicznej współpracy w zakresie wyłącznej komercja
|
~zeno
|
3
|
2026-06-23 16:28
|