| 20 gr celem | ~poldi | 2 | 2019-11-28 13:48 |
| Papier odlatuje na północ | ~bocian | 2 | 2019-11-05 12:24 |
| co za obroty | ~maniek | 2 | 2019-11-01 11:41 |
| Coś wisi w powietrzu | ~emsiaj | 1 | 2019-10-31 22:07 |
| Obudził się tygrys? | ~antek | 1 | 2019-10-30 23:41 |
| Kto tak kupuje? | ~nano | 4 | 2019-10-29 09:23 |
| A co to niby jest? | ~merkat | 12 | 2019-10-23 23:17 |
| Sypią dalej | ~torpeda | 1 | 2019-10-23 23:08 |
| Zejdzie poniżej 11 gr? | ~dragon | 1 | 2019-10-21 14:04 |
| Jazda UP ! | ~1234 | 2 | 2019-10-19 19:50 |
| Papier zaczyna lot | ~largos | 1 | 2019-10-15 18:15 |
| 8 gr... będzie niżej? | ~largos | 4 | 2019-10-11 18:46 |
| Czas wybijać kurs | ~largo | 2 | 2019-08-30 11:49 |
| 10 gr i na razie nic więcej | ~waldek | 2 | 2019-08-13 13:47 |
| Dadzą po 10 groszy akcji czy niet? | ~mariusz | 2 | 2019-08-12 18:22 |
| Taniej nie będzie | ~verter | 2 | 2019-08-08 22:33 |
| Czy te poziomy się utrzymają? | ~diggi | 3 | 2019-06-28 14:13 |
| 11 gr za akcje czystej spółki? | ~halls | 3 | 2019-06-22 19:15 |
| Rozbiorą 11 gr? | ~marcos | 1 | 2019-06-21 15:24 |
| Na dnie wylądowaliśmy | ~barney | 1 | 2019-06-19 15:17 |
| Czy to dobry moment na kupowanie akcji Digitala? | ~largo | 2 | 2019-06-17 09:53 |
| Jest nisko | ~orillo | 2 | 2019-06-07 00:36 |
| Robią porządki w spółce | ~mario | 4 | 2019-06-03 14:58 |
| Spółka gotowa do lotu | ~harry | 3 | 2019-05-16 15:26 |
| W co mogą zainwestować? | ~egon | 4 | 2019-04-23 21:42 |
| Kamola z Benefita w akcjonariacie | ~timon | 3 | 2019-04-23 21:41 |
| Koniec spadków | ~gang_olsena | 4 | 2019-04-18 23:43 |
| Nadchodzi czas Digitala | ~potsch | 10 | 2019-04-12 06:45 |
| Prezes kupuje akcje | ~steve | 1 | 2019-04-05 13:16 |
| Zmiany idą. | ~Jerry | 8 | 2019-04-04 14:50 |