| Kiedy JR Holding tu wejdzie? | ~pinnex | 2 | 2020-01-24 09:00 |
| witam na pokładzie | ~pejsz | 8 | 2020-01-23 23:18 |
| ciszej starzy bywalcy | ~Hefajstos | 1 | 2020-01-23 15:32 |
| Zarobiony uciekam na Surfland | ~underdog | 1 | 2020-01-23 15:17 |
| Pakujcie idh | ~Ego | 3 | 2020-01-23 09:49 |
| Cel na ten tydzień - przebić 80 gr | ~sahara | 1 | 2020-01-23 00:18 |
| Trend wzrostowy. | ~Mike | 2 | 2020-01-22 19:40 |
| Papier czeka na zapalnik | ~papier | 2 | 2020-01-22 18:53 |
| Niesamowicie mocny papier | ~Jano | 3 | 2020-01-22 16:48 |
| Za tydzień o tej porze mamy 1 zł | ~horse | 12 | 2020-01-22 14:59 |
| Odliczamy dni, a może i godziny | ~Lucky | 1 | 2020-01-22 14:56 |
| zaraz wodospad i sypanko | ~Leo52 | 6 | 2020-01-22 14:52 |
| Stawiam na 99% na gry komputerowe | ~franz | 6 | 2020-01-22 14:51 |
| Zakupy | ~Obiecuje | 10 | 2020-01-22 09:15 |
| ubrali i zostawili naiwniaków | ~Leo52 | 9 | 2020-01-21 21:16 |
| Skoro mamy tych dwóch Panów | ~warrenbuffet | 2 | 2020-01-21 11:51 |
| Karty odkryte - JC i AG = gaming? | ~hanys | 11 | 2020-01-21 11:50 |
| Patrzcie na Setante i JR Holding | ~marcus | 2 | 2020-01-20 14:26 |
| Info | ~golonka | 15 | 2020-01-17 13:52 |
| Czy aby tak już miało być w tym tygodniu ? | ~rysek | 8 | 2020-01-16 21:44 |
| Po analizę | ~Inwestor | 1 | 2020-01-16 16:02 |
| Digital może zaskoczyć pozytywnie | ~largo | 2 | 2020-01-16 15:58 |
| Co tu robić czy kupować i przepłacać biorąc akcje za wszelką cenę czy | ~jaco | 2 | 2020-01-16 15:57 |
| Szansa dobrać tanio akcje | ~normalex | 2 | 2020-01-16 12:11 |
| Pewnie zaraz ktos silny zacznie obnizac zeby sie obkupic | ~olek | 1 | 2020-01-16 11:39 |
| Co Ciszewski dotknie zamienia sie w zloto | ~popyt | 5 | 2020-01-16 11:16 |
| Łykają wszystko | ~horn | 8 | 2020-01-16 10:38 |
| CO tu bedzie OZE ?? | ~ciekawski | 3 | 2020-01-16 10:10 |
| Spółki Ciszewskiego - kapitalizacja | ~Columb | 4 | 2020-01-16 00:39 |
| 60 groszy już jutro | ~noweżycie | 1 | 2020-01-15 13:52 |