Forum giełdowe spółki ICE CODE GAMES SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kiedy JR Holding tu wejdzie? ~pinnex 2 2020-01-24 09:00
witam na pokładzie ~pejsz 8 2020-01-23 23:18
ciszej starzy bywalcy ~Hefajstos 1 2020-01-23 15:32
Zarobiony uciekam na Surfland ~underdog 1 2020-01-23 15:17
Pakujcie idh ~Ego 3 2020-01-23 09:49
Cel na ten tydzień - przebić 80 gr ~sahara 1 2020-01-23 00:18
Trend wzrostowy. ~Mike 2 2020-01-22 19:40
Papier czeka na zapalnik ~papier 2 2020-01-22 18:53
Niesamowicie mocny papier ~Jano 3 2020-01-22 16:48
Za tydzień o tej porze mamy 1 zł ~horse 12 2020-01-22 14:59
Odliczamy dni, a może i godziny ~Lucky 1 2020-01-22 14:56
zaraz wodospad i sypanko ~Leo52 6 2020-01-22 14:52
Stawiam na 99% na gry komputerowe ~franz 6 2020-01-22 14:51
Zakupy ~Obiecuje 10 2020-01-22 09:15
ubrali i zostawili naiwniaków ~Leo52 9 2020-01-21 21:16
Skoro mamy tych dwóch Panów ~warrenbuffet 2 2020-01-21 11:51
Karty odkryte - JC i AG = gaming? ~hanys 11 2020-01-21 11:50
Patrzcie na Setante i JR Holding ~marcus 2 2020-01-20 14:26
Info ~golonka 15 2020-01-17 13:52
Czy aby tak już miało być w tym tygodniu ? ~rysek 8 2020-01-16 21:44
Po analizę ~Inwestor 1 2020-01-16 16:02
Digital może zaskoczyć pozytywnie ~largo 2 2020-01-16 15:58
Co tu robić czy kupować i przepłacać biorąc akcje za wszelką cenę czy ~jaco 2 2020-01-16 15:57
Szansa dobrać tanio akcje ~normalex 2 2020-01-16 12:11
Pewnie zaraz ktos silny zacznie obnizac zeby sie obkupic ~olek 1 2020-01-16 11:39
Co Ciszewski dotknie zamienia sie w zloto ~popyt 5 2020-01-16 11:16
Łykają wszystko ~horn 8 2020-01-16 10:38
CO tu bedzie OZE ?? ~ciekawski 3 2020-01-16 10:10
Spółki Ciszewskiego - kapitalizacja ~Columb 4 2020-01-16 00:39
60 groszy już jutro ~noweżycie 1 2020-01-15 13:52
[x]
ICECODE -12,61% 0,10 2026-06-26 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.