|
1,25 PO niedzieli a w poniedziałek zacznie się jazda pod szczyt 1,55
|
~kamrat
|
2
|
2020-02-06 10:56
|
|
A więc sztuczna inteligencja
|
~BrianSteven
|
6
|
2020-02-06 10:10
|
|
Nowy znany inwestor powyżej 5%
|
~harty
|
4
|
2020-02-06 09:17
|
|
ff się zmiejsza
|
~on
|
5
|
2020-02-06 08:30
|
|
Kiedy 1,20 zł przebiją?
|
~legit
|
3
|
2020-02-05 19:51
|
|
Korekta się należy jak psu buda (do 1 zł)
|
~linex
|
10
|
2020-02-05 17:36
|
|
UCIEKAC
|
~zabson
|
13
|
2020-02-05 13:38
|
|
Sztuczne ratowanie kursu ?
|
~jarek
|
5
|
2020-02-05 12:55
|
|
Książkowo
|
~Jano
|
1
|
2020-02-05 12:12
|
|
Kiedy info o nowym biznesie?
|
~grizzlie
|
8
|
2020-02-05 11:52
|
|
BOA w portfelu JC
|
~ixerex
|
1
|
2020-02-05 01:17
|
|
Mielenie w okolicach 1,10 zł
|
~melex
|
2
|
2020-02-04 16:55
|
|
I sypnęli.
|
~mm
|
5
|
2020-02-04 16:37
|
|
Digital powinien przebić w końcu 1,20 zł
|
~latinos
|
9
|
2020-02-04 13:12
|
|
Znacie to?
|
~CWA_SA_fan
|
5
|
2020-02-03 20:20
|
|
PB o Ciszewskim
|
~zenon
|
5
|
2020-02-03 16:48
|
|
Od jutra nowy tydzień,
|
~mm
|
6
|
2020-02-03 11:18
|
|
Czerwień - mocna!!
|
~mm
|
3
|
2020-01-31 17:23
|
|
Skupowanie akcji!!
|
~mm
|
11
|
2020-01-31 15:13
|
|
Gry czy stwardnienie rozsiane?
|
~betboy
|
1
|
2020-01-30 22:29
|
|
Podobno idzie na 3zl
|
~You
|
6
|
2020-01-30 21:12
|
|
Kiedy info o planach spółki?
|
~remaps
|
5
|
2020-01-30 19:48
|
|
Hornigold odpala na 1 zl wsiadac, Ciszewski na pokladzie...SLK
|
~odpalamy
|
2
|
2020-01-30 18:57
|
|
Witam na pokładzie!
|
~zubrzyk100
|
1
|
2020-01-30 15:55
|
|
Ja jednak nadal skup. digital , moim zdaniem da zarobić , mam śred.0,63
|
~maciej
|
3
|
2020-01-30 14:13
|
|
Mam sporo akcji ale.czekam na spadek
|
~Gracz
|
9
|
2020-01-29 23:09
|
|
Przecież tu nie ma żadnych zyskow
|
~Gepard
|
4
|
2020-01-29 17:58
|
|
po synerdze to druga perełka która pokazuje już pazurki
|
~Hefajstos
|
4
|
2020-01-29 14:10
|
|
jak bedzie info jakies mamy 3 zl
|
~fred
|
1
|
2020-01-29 13:31
|
|
Bazczelna nagonka i pompowanie smiecia
|
staryznajomy
|
7
|
2020-01-29 12:54
|