Forum giełdowe spółki ICE CODE GAMES SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
1,25 PO niedzieli a w poniedziałek zacznie się jazda pod szczyt 1,55 ~kamrat 2 2020-02-06 10:56
A więc sztuczna inteligencja ~BrianSteven 6 2020-02-06 10:10
Nowy znany inwestor powyżej 5% ~harty 4 2020-02-06 09:17
ff się zmiejsza ~on 5 2020-02-06 08:30
Kiedy 1,20 zł przebiją? ~legit 3 2020-02-05 19:51
Korekta się należy jak psu buda (do 1 zł) ~linex 10 2020-02-05 17:36
UCIEKAC ~zabson 13 2020-02-05 13:38
Sztuczne ratowanie kursu ? ~jarek 5 2020-02-05 12:55
Książkowo ~Jano 1 2020-02-05 12:12
Kiedy info o nowym biznesie? ~grizzlie 8 2020-02-05 11:52
BOA w portfelu JC ~ixerex 1 2020-02-05 01:17
Mielenie w okolicach 1,10 zł ~melex 2 2020-02-04 16:55
I sypnęli. ~mm 5 2020-02-04 16:37
Digital powinien przebić w końcu 1,20 zł ~latinos 9 2020-02-04 13:12
Znacie to? ~CWA_SA_fan 5 2020-02-03 20:20
PB o Ciszewskim ~zenon 5 2020-02-03 16:48
Od jutra nowy tydzień, ~mm 6 2020-02-03 11:18
Czerwień - mocna!! ~mm 3 2020-01-31 17:23
Skupowanie akcji!! ~mm 11 2020-01-31 15:13
Gry czy stwardnienie rozsiane? ~betboy 1 2020-01-30 22:29
Podobno idzie na 3zl ~You 6 2020-01-30 21:12
Kiedy info o planach spółki? ~remaps 5 2020-01-30 19:48
Hornigold odpala na 1 zl wsiadac, Ciszewski na pokladzie...SLK ~odpalamy 2 2020-01-30 18:57
Witam na pokładzie! ~zubrzyk100 1 2020-01-30 15:55
Ja jednak nadal skup. digital , moim zdaniem da zarobić , mam śred.0,63 ~maciej 3 2020-01-30 14:13
Mam sporo akcji ale.czekam na spadek ~Gracz 9 2020-01-29 23:09
Przecież tu nie ma żadnych zyskow ~Gepard 4 2020-01-29 17:58
po synerdze to druga perełka która pokazuje już pazurki ~Hefajstos 4 2020-01-29 14:10
jak bedzie info jakies mamy 3 zl ~fred 1 2020-01-29 13:31
Bazczelna nagonka i pompowanie smiecia staryznajomy 7 2020-01-29 12:54
[x]
ICECODE -12,61% 0,10 2026-06-26 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.